Halo Infinite

343 Industries, Halo Infinite’in hak edilen şekilde olacağını söylüyor

Halo Infinite’in geliştiricisi 343 Industries, oyunseverlere, gelecek yeni Halo oyunun beklemeye değeceğine dair güvence veren yeni bir açıklama yaptı.

Stüdyo Başkanı Bonnie Ross, Halo Waypoint blogunda oyunun Sonbahar 2021 sürüm penceresini de yinelediği yeni bir gönderide Halo Infinite’in hak edilen şekilde olacağına dair hayranlarına bir güvence verdi.

Halo Infinite

Ross: “Bu kadar hasret çekmenin gerçekten zor olduğunu biliyorum ve size şunu söyleyebilirim ki bu oyunu en kısa sürede elinize sunmayı hedefliyoruz.” dedi ve şunları ekledi:

“Halo topluluğu ve bize ifade ettiğiniz cesaret için ne kadar minnettar olduğumu ifade edemem. Bizi ayağa kaldırdı ve devam etmemiz için yakıt sağladı. Son blog gönderisinden de gördüğünüz gibi, ekip muazzam ilerleme kaydediyor ve size daha fazlasını göstermek için gerçekten çok hevesli.”

Paylaşılan gönderide Halo Infinite hakkında başka ne vardı?

Ayrıca gönderinin başka bir parçasında 343 Industries ekibi, hayranlara yıl boyunca oyuncu istatistikleri ve eksiksiz Master Chief Collection’ın PC platformunda yayımlanması gibi, geçmişe dönük bir bakış sağladı.

Diğer Halo Infinite haberlerinde, oyunun Topluluk Yöneticisi John Junyszek kısa süre önce oyunun artık Xbox One konsolu için geliştirilmediği yönündeki söylentilere son verdi.

343 Industries ayrıca hayranlarına bu ayın başlarında oyunun geliştirilmesiyle ilgili büyük bir güncelleme yaptı ve oyun 2021’in sonlarında Xbox konsollarında ve PC’de yayımlanmadan önce Halo Infinite’in grafikleri açısından hala yapılacak daha çok şey olduğunu paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fortnite

Fortnite'a yeni Green Arrow kostümü geliyor

Next Article
Prince of Persia

Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake, Switch'te piyasaya sürülebilir