Aeon Of Ruin

Aeon Of Ruin tam sürümü COVID-19 nedeniyle ertelendi

Wrath: Aeon of Ruin tam sürümünün çıkış tarihi, ekibin şirket içi hastalıklarla mücadele etmesi nedeniyle erteledi. Oyunun arkasındaki şirket Killpixel, oyunun bir sonraki aşaması için planını belirleyen bir açıklama yaptı. Stüdyo, ekipten bazılarının COVID-19’a nasıl yakalandığını anlattı. Bunun hem oyunun tam sürümünde hem de içerik güncellemesinde gecikmelere neden olduğunu açıkladı.

Aeon Of Ruin

İçerik güncellemesi, oyunun erken erişim sürümüne yeni özellikler getirmiş ve bu ay piyasaya sürülmüştü. Fakat şimdi ocak ayına ertelendi. Bu güncelleme geldiğinde hayranlar yeni bir seviye, yeni bir eser ve yeni bir düşman bekleyebilir. Oyun toplam 15 seviye içerecektir.

Aeon of Ruin tam sürümü ne zaman?

Wrath: Aeon of Ruin için tam sürüm, başlangıçta şubat ayı için planlanmıştı, ancak şimdi yaza ertelendi. Sürüm için belirlenen tarih 2021 yılı bahar ayında paylaşılacaktır. Killpixel şöyle dedi: “Gecikme için özür dileriz, ancak WRATH’ın geleceği ile sunacağımız şeyleri seveceğinizi biliyoruz.”

Oyun şimdiye kadar olumlu bir şekilde Quake’in halefi olarak kabul edildi. Retro bir nişancı olarak WRATH, klasik Quake formatından birçok unsuru kapsıyor. Ancak bir dizi zorlu düşman da dahil olmak üzere modern bir yükseltme de içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Disgaea 6

Son fragman ile Disgaea 6: Defiance of Destiny

Next Article
Epic Games

Epic Games Store'da Tropico 5 şimdi ücretsiz