Among Us

Among Us artık Epic Games Store’da mevcut

Dijital oyun mağazası Epic Games Store ve geliştirici Innersloth, özellikle pandemi döneminin popüler çevrimiçi çok oyunculu video oyunu olan Among Us’ın artık Epic Games Store’da mevcut olduğunu duyurdu.

Among Us

Epic Games Store’da popüler çevrimiçi çok oyunculu oyun için yeni bir bilgisayar dijital mağazası artık mevcut. Hayranlar artık oyunu oradaki hesap kitaplıklarında bulundurmayı tercih ederlerse oyunu buradan satın alabilirler. Başlangıç ​​Paketi, Hepsi Bir Arada Paket, Polus Skins, MIRA HQ Skins, Hamster Pet Bundle ve daha fazlası gibi birkaç eklemeyle şu anda yalnızca 1.59$ ‘a satışta. Bu fiyat ise yaklaşık 12,13 TL’ye karşılık gelmekte.

Diğer ilgili haberlerde, oyun artık PC için Xbox Game Pass’te mevcut ve 2021’de Xbox Game konsolunda mevcut olacak. Ayrıca gelecek yıl konsol için Xbox Game Pass’te de satışa sunulacak.

Popülerliği ve ödül kazanması nedeniyle Among Us, artık Nintendo Switch ve Xbox One ve Xbox Series X / S gibi diğer platformlara da yayıldı. Belki de sıradaki PlayStation olacaktır.

Among Us gelecek yıl Xbox sistemlerine gelecek

Oyun, bu haftanın başlarında Nintendo Switch‘te yayımlandı ve Xbox ailesinden başlayarak önümüzdeki yıl daha fazla konsola gelecek

Oyunun PC için Xbox Game Pass’e katılacağının duyurulmasının ardından Microsoft, daha sonra Xbox sahiplerinin de 2021’de konsollarından Among Us oynayabileceklerini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Riot Games

Riot Games yeni bir MMO oyunu üzerinde çalışıyor

Next Article
Operasyon: Kar-maşa

Fortnite'da Kar-maşa Operasyonu başladı