Among Us

Among Us Twitch peti nasıl açılır?

Among Us oyuncuları, 18 Aralık tarihine kadar Twitch hesaplarını oyuna bağlarlarsa özel bir Twitch logolu evcil hayvan kozmetiğinin kilidini açabilirler. Among Us evcil hayvan kozmetiklerinin genellikle satın alınması gerekir ancak bu, InnerSloth’un ücretsiz olarak dağıttığı ilk şey olacak.

Among Us

Among Us’a Twitch hesabı nasıl bağlanır?

Twitch hesabınızı bağlamak için oyunu açmanız, ayarlar simgesini tıklamanız ve ardından “Veri” sekmesini seçmeniz gerekiyor. Buna tıkladığınızda, iki hesabı resmi olarak bağlamak için Twitch profilinizde oturum açmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra, oyunun Twitch hesabınıza düşmesine izin vermek için yetkilendir’e tıklayın. Daha sonra, bu evcil hayvanın kilidini açmak için Among Us Twitch Rivals etkinliklerinin 30 dakikasını izlemeniz gerekecek.

11, 14 ve 18 Aralık’ta izleyebileceğiniz etkinlikler var. Bu yalnızca Among Us’un PC sürümünde mümkün, ancak mobil oyuncular için bir güncelleme yakında Twitch hesaplarını bağlamalarına izin verebilir.

InnerSloth, 10 Aralık’ta gerçekleşen The Game Awards’da oyunun yeni haritasını açıkladı. 2021’in başlarında çıkacak olan harita, yüzen bir zeplin üzerine kurulmuş ve tamamen ücretsiz olacak. Merdivenler, yeni görevler ve daha fazlası gibi diğer yeni özelliklerin yanı sıra size hangi odadan başlayacağınız konusunda bir seçenek de sunuyor.

Oyun ayrıca 2018’de piyasaya sürülmesine rağmen The Game Awards’da birkaç ödül kazandı. Cinayet gizemi oyunu Animal Crossing: New Horizons ve Genshin Impact gibi başlıkları geride bırakarak En İyi Mobil Oyun ve En İyi Çok Oyunculu Oyun ödüllerini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Game Awards

Game Awards 2020 ödülleri dağıtıldı

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 kaç saat sürüyor?