Animal Crossing

Animal Crossing’e gelecek Yeni Yıl eşyaları için tweetler atıldı

Oyunun resmi Twitter hesabındaki yeni bir tweet’e göre, Nook Shopping’den bulabileceğiniz Animal Crossing: New Horizons’a bir takım yeni tatil eşyası geliyor.

Şükran Günü, Oyuncak Günü ve bir kış güncellemesiyle gelen tüm yeni aktivitelerin ardından Animal Crossing, oyun içi mağazasına daha fazla eşya getiriyor. En son güncelleme, hayranlarını bu siparişleri en kısa sürede almaya teşvik eden NPC Isabelle tarafından Twitter’da bir önizleme olarak paylaşıldı.

Animal Crossing’e gelecek Yeni Yıl eşyaları neleri içerecek?

Çeşitli ögeler, yemekler ve kutlama eşyalarını içerecek oyun, dünyanın dört bir yanındaki Yeni Yıl kutlamalarından ilham alıyor. Festival menüsünde elma şarabı, üzüm tabakları ve sıcak erişte kaseleri ile doldurulmuş şampanya bardakları yer alıyor ve hepsi Animal Crossing’s Nook Shopping’den satın alınabilecek.

Son güncelleme 19 Kasım’da yapıldı ve tüm etkinlikler ve eşyaların yanı sıra çeşitli tepkiler ve saç stilleri de eklendi. Belki de en önemli güncelleme, oyunun insanların adalarını başka bir Switch’e taşımalarına izin veren bir veri aktarım sistemine kavuşmasıydı..

Animal Crossing: New Horizons

Verdiği bir röportajda Amerika Nintendo Başkanı Doug Bowser, Animal Crossing’in eşi benzeri görülmemiş başarısı hakkında şunları söyledi: “Oyunun, dünya çapında dönüştüğü gerçekten kültürel bir temas noktası olmasını beklemiyorduk. Ve görmekten memnun olduğumuz şey, insanların video oyunları hakkındaki düşüncelerini nasıl yeniden tanımladığı ve hayatlarına nasıl dahil ettikleri.” dedi ve devam etti:

“Mezuniyetleri kutlayan insanlar gördük. Doğum günü partileri ve hatta düğünler… Ve insanlar için oldukça kaotik ve zorlu zamanlarda bir mola olarak bu dünyaya katabildiğimizi görmekten memnuniyet duyduk.”

Animal Crossing: New Horizons, The Game Awards 2020’de En İyi Aile Oyunu ödülünün de sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 hayranları, oyunun işe yaramaz bir özelliğini keşfetti

Next Article
Steam

Steam, 2020'nin en iyi 100 oyun listesini yayımladı