Anno Mutationem 2021 ceyrek oyun denince min-oyun-denince

ANNO Mutationem 2021’in üçüncü çeyreğine ertelendi

ANNO Mutationem, birçok oyunda olduğu gibi 2021’in ileri bir dönemine ertelendi. Bu pandemi günlerinde, bir oyunun ertelenmesi şaşırtıcı değil. Ne de olsa, video oyunları geliştirmek için çalışan stüdyolarda COVID-19 salgını gibi birkaç zorluğun üstesinden gelinmesi gereken bir dönemin tam ortasındayız. Oyunun dün çıkması bekleniyordu ancak Lightning Games oyunun bir gecikme yaşadığını açıkladı.  

ANNO Mutationem

ANNO Mutationem nedir?

Daha önce bu oyunu görmediyseniz, bazı hafif RPG unsurlarına sahip muhteşem görünümlü bir aksiyon macera oyunu. Görsel bir hava katmak için de “2D-3D-3D” sanat stilini kullanıyor ve aynı zamanda onu oyuna da dahil ediyor. Her ne kadar Cyberpunk 2077 kadar iyi gitmese de tanıtımdan görüldüğü üzere türün estetiğini iyi yakalamayı başarıyor.

ANNO Mutationem

Elbette, iyi görünmek ve iyi oynamak iki farklı şeydir. Umarız ki bu gecikme, Lightning Games ekibine tüm karışıklıkları çözmesi için yeterli zaman verir. Duyurularında da belirttikleri gibi bu, oyunun PS5’e hazırlanmasına yardımcı olacaktır.

ANNO Mutationem, 2021 yılında PC, PS4 ve PS5 platformlarında piyasaya sürülecek. Ekip, The Game Awards’ın Steam Festivalinde bir demo ile yer aldı. Steam Fest bu baharda tekrar yayımlanacak, bu nedenle ANNO’nun demosunu incelemek için bir şansınız daha olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
raw fury whitethorn games oyun denince-oyun-denince

Raw Fury ve WhiteThorn Games, yayıncılık anlaşmalarını açıkladı

Next Article
Koei Tecmo

Japon oyun geliştiricisi Koei Tecmo siber saldırıya uğradı