Apex Legends

Yeni Apex Legends animasyon videosu, Pathfinder’ın yaratıcısını açığa çıkarıyor

Respawn Entertainment, Apex Legends‘daki Pathfinder’ın geçmişine odaklanan Stories From The Outlands’in yeni bir bölümünü yayımladı.

Adsiz tasarim 2020 12 30T112931.959-oyun-denince
Yeni Apex Legends animasyon videosu, Pathfinder'ın yaratıcısını açığa çıkarıyor 12

“Fight Night” adı verilen ve 8 dakika olan yeni animasyon bölümü, oyunda çoğu kişi tarafından Caustic olarak bilinen Alexander Nox’un peşinde olan Victor Maldera adlı eski bir dedektifle başlıyor. Bir restoranda garson olan Pathfinder, kısa süre sonra kendini asi bir müşteriyle bir tartışmanın ortasında bulur, ancak daha fazlasını öğrenmek için veri bankasına girmeden önce Pathfinder’ı sorgulayan Maldera tarafından yakalanır.

Pathfinder’ın veri bankası, robotun Loba’nın ebeveynlerini öldüren Revenant ve Humbert Labs’a saldırısı da dahil olmak üzere birçok büyük suç için mevcut olduğunu ortaya koyuyor. Pathfinder’ın veri bankasını daha derine inmeden önce ikisi kesintiye uğrar, bir suç örgütü ve Hayaletler tarafından takip edilir.

Apex Legends Maldera’nın boks geçmişi

Video ayrıca Maldera’nın sendika ile savaşmak için kullandığı boks geçmişini de gösteriyor. Pathfinder, karakterin boks eldivenlerinin yadigârını açıklayan beceriyi çabucak alır.

Klibin sonunda Pathfinder’ın veri bankasında bulunan en ilginç açıklama, onun Dr. Amelie P. tarafından Outlands’in hayatta kalabileceğini dünyaya göstermenin bir yolu olarak yaratıldığını gösteriyor. Dr. Amelie P., ağır bir Fransız aksanıyla konuşuyor ve oyuncuların tahmin etmeye başladığı bir bebeğin Wattson olduğunu anlıyor.

Fight Night, oyunculara Apex Legends karakterlerinin hikâyesi hakkında daha fazla bilgi sağlamak için Respawn Entertainment tarafından yayımlanan en son kliptir. Stüdyo kısa süre önce Loba’nın Revenant ile yüzleşmesini ve ailesini katlettiği için cezasını gösteren yeni bir ses klibi yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Call of Duty

Call of Duty: Warzone oyuncuları, hile yapmamalarına rağmen yasaklandıklarını bildirdi

Next Article
Marvel's Spider-Man

Marvel's Spider-Man sanatçısı, oyun içi kıyafetlerin arkasındaki tasarım sürecini açıklıyor