Assasin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed: Valhalla yapımcısı, oyunun önceliklerinden bahsetti

Assassin’s Creed: Valhalla yapımcısı Julien Laferrière, Ubisoft’un lansman sonrası oyun için en önemli önceliklerini paylaştı.

Assassin's Creed: Valhalla

Laferrière, Assassin’s Creed: Valhalla‘nın halihazırda duyurulan lansman sonrası içeriğinin yanı sıra, ekibinin esas olarak oyuncu geri bildirimlerine dayalı güncellemeleri dağıtmaya odaklandığını söyledi. Bir röportajda: “Gelmesi istenen potansiyel içerik ve ek özelliklerinden ziyade biz, oyuncuların yapacağı eleştirilerle aynı doğrultuda ilerleyeceğiz.” dedi.

Assassin’s Creed: Valhalla öncelikleri

Kalite düzeltmelerinin önemi ve oyunu PS5 ve Xbox Series X / S gibi “yeni platformlarda” iyileştirebilmenin önemi hakkında konuştu. Laferrière: “İnsanlar Assassin’s Creed: Valhalla’nın en üst düzey yeteneklerinden kesinlikle keyif alıyorlar, bu yüzden bundan yararlanmak istiyoruz.” diye ekledi.

Görüşme sırasında Laferrière, deniz savaşının başlangıçta oyun için kavramsallaştırıldığını da ortaya koydu. Bununla birlikte daha fazla araştırma, Vikinglerin deniz savaşına katılmadığını ve sonunda özelliğin bırakıldığını ortaya çıkardı.

“Aslında Viking topluluğunun nadiren deniz savaşı yaptığını öğrendik ve serinin Odyssey oyunundaki gibi alevli oklar atıyor olabileceklerini düşündük. Ama bunu yapmadılar. Bu yüzden de: ‘Haritamızda deniz yok, sadece nehirler… Gemiye daha çok bir araç gibi davranacağız.’ dedik.” dedi Laferrière.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Squadron 42

Squadron 42'nin çıkış tarihi ertelendi

Next Article
StarCraft

StarCraft, fan modu sayesinde StarCraft II'de ücretsiz oynanabilir