Back 4 Blood

Back 4 Blood’ın kapalı alfası kısa süreliğine oynanılabilir

Geçtiğimiz günlerde yeni bir oynanış fragmanı yayımlanan Back 4 Blood oyununun kapalı alfası 21 Aralık tarihine kadar oynanılabilir duruma geldi. Şu an oyunu oynamak istiyorsanız 21 Aralık’a kadar tek yapmanız gereken oyunun sitesine kayıt olmak. Oyunun kapalı alfasına kayıt olmak için Back 4 Blood‘ın sitesindeki adımları takip etmeniz yeterli, ancak oyun kapalı alfasını herkese garanti etmiyor ve kapalı beta ilk gelenler ilk oynar taktiği ile ilerliyor.

Back 4 Blood

Ayrıca eğer bu kapalı alfayı kaçırırsanız üzülmeyin, çünkü oyun çıkmadan oyunu oynamak için bir şansınız daha olacak. Turtle Rock Studios, oyunun sitesinin sık sorulan sorular sekmesinde ”Piyasaya sürülmeden önce oynamak için başka fırsatlar sunulacak mı?” sorusuna: ”Kapalı alfaya katılamayan kişiler, ilerleyen zamanlarda oyunu oynayabilmek için diğer fırsatları kollama konusunda dikkatli olmalı.” yanıtı verildi.

Back 4 Blood nedir?

Back 4 Blood, zombi kıyametinde geçen dört oyunculu co-op bir oyundur. Oyunda ”Ridden” adı verilen zombi benzeri yaratıklarla savaşan bir grup insan olarak oynuyorsunuz. Oyun aynı zamanda çok oyunculu modu da içeriyor. Katılımcılar sekiz oyuncuya kadar destekleyen çevrimiçi bir PvP’de oynayabilir. Takımlar sırayla hem insanlar hem de Ridden olarak oynayabiliyorlar.

Oyun, 22 Haziran 2021’de Xbox Series X / S, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Back 4 Blood için sistem gereksinimleri (Minimum)

  • CPU: Intel Core i5-8500 (3.00 GHz)
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 770 veya Radeon RX 480 ya da üstü
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Ayrıca Riot Games’in yeni MMO oyunu içeriğimize de göz atabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Defense Grid

Epic Games'in yarın vereceği oyun Defense Grid mi olacak?

Next Article
Yu-Gi-Oh! Rush Duel

Nintendo Switch için Yu-Gi-Oh! Rush Duel oyunu yolda