Elder Scrolls

Bethesda, 2021’e The Elder Scrolls konulu bir tweet ile başlıyor

Bethesda, 2021’e Elder Scrolls hayranları için bir ödülle başladı: devam oyununun geleceğini işaret edebilecek şifreli bir tweet.

Yeni Yıl Günü’nde geliştirici, oyunun resmi Twitter hesabında, aynı derecede gizemli bir mesaj ve Skyrim bölgesinin bir haritasının da bulunduğu bir tweet yayımladı. Geliştiricinin yayımladığı tweet’in içeriğinde: “Geçmişi yazıya dökün ve geleceğin haritasını çıkarın.” yazıyordu. Resim, Kızıl Muhafızların evi olan Hammerfell eyaletine giden Skyrim haritasının üzerindeki üç ışığı gösteriyor.

The ELder Scrolls VI ne zaman çıkacak?

Bununla birlikte, hayranların merakla beklenen devam oyunu hakkında daha fazla bilgi için çok daha uzun süre beklemesi gerekecek. Bethesda‘nın pazarlama ve iletişimden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Pete Hines, Mayıs 2020’de oyunun devamının yalnızca bundan yıllar sonra yayımlanacağını söyledi ve yalnızca başka bir Bethesda oyunu olan Starfield’dan sonra başlayacağını ekledi.

The ELder Scrolls VI

Geçtiğimiz aylarda hayranlar, teknoloji devinin Bethesda’nın ana şirketi ZeniMax Media’yı satın alması nedeniyle The Elder Scrolls VI’nın Microsoft dışı platformlarda yayımlanmayacağından endişe ediyorlardı.

Bununla birlikte Stüdyo Yönetmeni Todd Howard, o zamandan beri hiçbir şeyin henüz kesinleşmediğini iddia etti. Şirketin çoklu platform sürümlerine yaklaşımının durum bazında olduğunu ve olmaya devam edeceğini söylerken, önceki Elder Scrolls oyunlarının her zaman bazı anlaşmalar altında olduğunu da belirtti.

Hitman 3 ne zaman çıkacak adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Hitman

Hitman 3 ne zaman çıkacak?

Next Article
Game Pass

Ocak ayında Xbox Game Pass'e gelecek oyunlar açıklandı