Biomutant Çıkış Tarihi

Biomutant ne zaman çıkacak?

Geliştirici Experiment 101’in uzun zamandır beklenen açık dünya RPG’si Biomutant için nihayet bir çıkış tarihi verildi. Biomutant çıkış tarihi ne zaman? Biomutant hangi platformlarda piyasaya sürülecek? Oyunun koleksiyon sürümleri mevcut mu? Hadi hep birlikte bakalım.

Biomutant

Biomutant çıkış tarihi ne zaman?

Aylarca süren uzun bir sessizliğin ardından, oyunun resmi Twitter hesabından bir açıklama tweeti paylaşıldı. Bu açıklamaya göre Biomutant, 25 Mayıs 2021’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürülecek. Ayrıca, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında da oynanabilecek.

Aşağıdaki resmi açıklamaya göz atın.

Oyun, oyuncuların hangi nitelikleri almak istediklerine bağlı olarak değişecek hayvan benzeri bir kahraman etrafında şekilleniyor. Karmaşık bir kung fu savaş sistemi ile birlikte kullanılabilecek çeşitli biyonik protezler, isteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz çeşitli mutasyonlar ve güçlü silahlar da oyun içerisinde mevcut.

Biomutant

Biomutant koleksiyon sürümleri

Oyunun, satın alınabilecek iki farklı koleksiyon sürümü mevcut. Atomic Edition sürümü; bir SteelBook kılıfı, tişört, mousepad ve bir diorama gibi eşyaları da içeriyor. Atomic Edition’a kıyasla daha ucuz olan Collector’s Edition sürümü; oyunun bir kopyasını, bir kahraman figürünü, kumaş sanat eseri gibi eşyaları içerecek.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Hitman 3

Hitman 3, Stadia'ya özel paylaşılabilir durumlar içerecek

Next Article
The Lord Of The Rings: Gollum Ertelendi

The Lord Of The Rings: Gollum, 2022 yılına ertelendi