Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 yeniden ertelendi

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, yayıncı Paradox’un projedeki lider geliştirme stüdyosunun yerini aldığını duyurmasıyla tekrar ertelendi. Bloodlines 2 ne zaman çıkacak? Hadi hep birlikte bakalım.

Bloodlines 2 ne zaman çıkacak?

2020’nin sonlarında bir gecikmeden sonra, oyunun 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu, çünkü geliştirme bazı iyileştirmeler üzerine odaklanmıştı. Bununla birlikte, en son kazanç sürümünde Paradox, Vampire: the Masquerade devamının artık 2021’de piyasaya sürülmeyeceğini ve önde gelen geliştirici Hardsuit Labs’ın artık projeye dahil olmadığını açıkladı.

Paradox CEO’su Ebba Ljungerud, değişiklikle ilgili yaptığı açıklamanın bir parçası olarak, oyunun hayranların beklediği kalite standardına uygun olmasını sağlamak için zor bir karar verildiğini söylüyor.

Bloodlines 2

Açıklamada: “Şimdi oyunun çıkış tarihini daha da ertelemeyi seçtik ve oyunu 2021’de piyasaya sürmeyeceğiz.” deniyor ve devam ediyor: “Ayrıca Hardsuit Labs’ın Bloodlines 2’nin geliştirilmesine artık öncülük etmeyeceğine karar verdik ve oyun üzerindeki çalışmaları tamamlamak amacıyla yeni stüdyo ortağıyla iş birliği yaptık. Bu bizim açımızdan zor bir seçimdi.”

Bir de gecikme ile ilgili olarak ayrı bir ileti oyunun resmi web sitesinde mevcut. Aynı zamanda yeni bir çıkış tarihi kararlaştırılana kadar da oyunun ön siparişleri durduruldu.

Bu, son birkaç ayda çok sayıda yazar ve kreatif yönetmeni kaybeden Bloodlines 2’nin uzun geliştirme sorunlarının sonuncusu. Lider stüdyoyu değiştirmek, projeyi etkileyen en büyük değişiklik ve uzun bir gecikmeye veya büyük ölçüde farklı bir yaratıcı hedefe yol açabilir.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Doom Eternal

Doom Eternal'a kadın Slayer eklenebilir