Fortnite

Bu yılki Fortnite Yeni Yıl etkinliği sızdırıldı

Epic Games’in bu haftanın ilerleyen günlerinde Fortnite’de yeni yılı kutlama planları sızdırılmış gibi görünüyor.

Bir Fortnite veri madencisi, bu yılki sözde oyun içi Yeni Yıl şenliklerinden bir havai fişek gösterisinin yanında gökyüzünde bir yarık açıldığını gösteren klibi paylaşmak için Twitter’a gitti. Şu anda, gökyüzündeki bu çatlağın, sızıntıda ortaya çıkandan daha büyük bir rol oynayıp oynamayacağı henüz belli değil.

Epic Games, Fortnite sızıntısı hakkında bir açıklama yaptı mı?

Epic Games bu sızıntı hakkında henüz yorum yapmadı ve herhangi bir Yeni Yıl kutlama planını resmi olarak açıklamadı. Oyundaki geçmiş Yeni Yıl kutlamalarında gökten düşen dev bir disko topu vardı.

Bu ayın başlarında; Kara Panter, Kaptan Marvel ve Taskmaster gibi Marvel karakterlerinin kostümleri ve DC’nin Green Arrow’unun dış görünümü sızdırıldı. Üç Marvel kostümü de o zamandan beri resmi olarak piyasaya sürüldü ve şu anda Marvel Royalty And Warriors paketinin bir parçası olarak mevcut.

Fortnite Yeni Yıl

Öte yandan, Green Arrow kostümü resmi olarak geçen hafta ortaya çıktı ve 31 Aralık’tan itibaren oyunun ocak ayı Fortnite Tayfa Paketi’nin bir parçası olarak satışa sunulacak.

Oyuna, Bölüm 2 Sezon 5’in lansmanından bu yana yeni karakter kostümleri geldi. Yeni tanıtılan kostümlere dahil olanlar; God of War’dan Kratos, Halo’dan Master Chief, The Walking Dead’den Daryl Dixon ve Michonne birlikte Mandalorian dizisinden the Mandalorian ve Bebek Yoda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 üretim rehberi

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'de yarım kalan demiryolu keşfedildi