Call of Duty

Call of Duty: Warzone’da görünmezlik hatası

Call of Duty: Warzone, oyunun içerisinde ortaya çıkan görünmezlik problemi birçok oyuncuyu oyundan bezdiriyor. Oyunun içerisinde bulunan bir problem yüzünden bu hatadan yararlanan oyuncular maç boyunca görünmez oluyor ve bu da doğal olarak bu hatayı kullanan oyuncuların haksız bir avantaj kazanmasını sağlıyor.

Call of Duty

Bu hata, Cold War’ın yeni güncellemesinden sonra ortaya çıktı

Cold War güncellemesi ile birlikte gelen yeni sezonda Warzone‘da görünmezlik hatası ortaya çıktı. Oyuncular bilinçli bir şekilde krizi fırsata çevirip görünmez olarak bu hatadan faydalanıyorlar. Hatayı kullanmayı tercih eden oyuncular, karşılaşma esnasında görünmez olarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlıyorlar.

Call of Duty

Görünmezlik hatası kullanılarak Call of Duty’de neler yapılabilir?

Bazen karşılaşmanın başlangıcından sonuna kadar sadece belirlenen alan içinde durmaya çalışırken bazen de diğer rakip oyuncuların arkasından yanaşıp son noktayı koyuyorlar. Bu hatadan ardı ardına faydalanarak rakiplerine karşı son noktayı koyan bir oyuncu, Reddit kullanan bir kişiye yakalandı. Reddit kullanan AntiPiety isimli oyuncu bunu bir video ile Reddit‘te yayımladı. Treyarch Studios’dan hata ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi ama bundan sonra gelecek olan yeni güncellemeler ile bu sorunu çözeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Prison Architect

Prison Architect, cumartesi gününe kadar GOG'da ücretsiz

Next Article
PUBG

PUBG'nin 10. sezonu, yeni harita Haven ile birlikte geldi