CD Projekt RED

CD Projekt RED başkanı, sahte E3 demo iddialarına yanıt verdi

CD Projekt RED Stüdyo Başkanı Adam Badowski, stüdyonun E3 2018’deki Cyberpunk 2077 demosunun sahte olduğu iddialarına yanıt verdi.

Gazeteci Jason Schreier, CD Projekt RED‘in E3 2018’de görücüye sunulan demosunun neredeyse tamamen sahte olduğunu iddia etti.

Adsiz tasarim 2021 01 18T194010.754 min-oyun-denince
CD Projekt RED başkanı, sahte E3 demo iddialarına yanıt verdi 12

Sahte E3 demo iddialarına CD Projekt RED’den yanıt

Badowski o zamandan beri kişisel Twitter hesabındaki iddialara yanıt verdi. CDPR yöneticisi, oyunun piyasaya sürülmesinden iki yıl önce bir vizyon veya dikey dilim testi olmamasının zor olduğunu, ancak bunın sahte olduğu anlamına gelmediğini belirtti.

“Son oyunumuz, bu demodan çok daha iyi görünüyor ve daha iyi bir oynanılabilirliğe sahip.” diye ekledi Badowski. Ayrıca, bir oyun geliştirilirken özelliklerin kaldırılmasının yaratma sürecinin bir parçası olduğunu belirterek, çalışıp çalışmadıklarını gördükçe gelip gittiklerini söyledi.

Badowski, Schreier’in CDPR geliştiricilerinin çoğunun Cyberpunk 2077’nin 2020 sürümüne hazır olmadığını bildiği yönündeki iddialarına da değindi. “Bazıları eski çalışan, sadece 1’i anonim olmayan 20 kişiyle konuştunuz. Ben buna 500 kişiden fazla personelin çoğu iddia ettiğiniz şeyi açıkça söyledi demezdim.” diye yazdı Badowski.

Schreier o zamandan beri Badowski’nin sözlerine yanıt verdi: “Bildiğinizden eminim, ekip makalem yayımlanmadan önce özel sorularıma yanıt vermeyi veya röportaj yapmayı reddetti. Ama burada ele almadığınız konulara bakış açınızı vermek istersiniz, her zaman sohbet etmekten memnuniyet duyarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Path of Exile

Path of Exile en yüksek oyuncu sayısına ulaştı

Next Article
Control

Control, 21 Ocak'ta Xbox Game Pass'e geliyor