Zombies

Ücretsiz Zombies haftası COD: Black Ops Cold War’a geliyor

Activision ve Treyarch , Call of Duty: Black Ops Cold War’daki Zombies modlarının ücretsiz önizlemesinin bu perşembeden (14 Ocak) itibaren bir hafta boyunca herkese açık olacağını duyurdu.

Oyuncular; Battle.net, Xbox Live ve PlayStation Network’ten Cold War’un Zombies bileşeninin bağımsız bir sürümünü indirebilecekler. Çeşitli modlarla beraber 21 Ocak’a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

COD: Black Ops Cold War Zombies

Call of Duty: Black Ops Cold War oyuncuları bu ücretsiz Zombies haftasında hangi modlara erişebilecek?

Ücretsiz hafta, 2008’de Call of Duty: World at War‘dan ilk Call of Duty Zombies haritasında genişleyen, ancak oyuncuların Score Streaks ve Field gibi modern sistemlerin avantajlarından yararlanabilecekleri “Die Maschine” haritasına erişim içeriyor.

Ücretsiz haftaya ayrıca yeni bir mod olan Cranked’e erişim de dahildir. Bu yeni mod, oyunda ilk zombi göründüğünde bir zamanlayıcı başlatır. Oyuncuların daha sonra zamanlayıcılarını yeniden doldurmak için zombileri öldürmesi gerekiyor ve sıfıra ulaştığında patlıyor.

Bazı modlara erişim, farklı platformlarda değişiklik gösterecektir. Onslaught modu şu anda PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncularına özeldir ve bu nedenle bu ücretsiz hafta boyunca sadece onlar erişebilecek. Bu ücretsiz hafta, Black Ops Cold War’ın sezon ortasında yenilenmesine denk gelecek. Treyarch tarafından yazılan bir blog yazısı, Sanatorium adlı devasa yeni Fireteam haritası ve Dropkick adlı yeni bir 6v6 MP modu vaat ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Lucasfilm Games

Star Wars oyunları artık Lucasfilm Games başlığı altında gösterilecek

Next Article

Oyun denince bugün – 12 Ocak 2021