Control

Control, 21 Ocak’ta Xbox Game Pass’e geliyor

Control, 21 Ocak’ta Xbox Game Pass için PC’ye gelecek ve bu, halihazırda hatırı sayılır bir seriye değerli bir katkı olacak.

PC için Game Pass aboneliği, geçen yılın eylül ayında beta sürümünden çıktı ve abonelik tabanlı bir hizmet aracılığıyla oyunculara her ay 100’ün üzerinde oyun sundu. Microsoft kısa süre önce EA Play aracılığıyla ek oyunlar ekleme sözü verdi, yani The Sims ve Mass Effect gibi EA klasikleri de pakete dahil edilecek. Bu, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen bir özellik.

Control

Control, Game Pass’a gelen en yeni oyun

Control, Game Pass’e gelen ve yakında çıkacak diğer oyunlara katılan en yeni oyun. 2021 için duyurulan diğer oyunlardan bazıları arasında Final Fantasy X, Skate Bird ve Way To The Woods gibileri yer alıyor.

Ekibin duyuru yapmasını geciktiren bazı problemlerden sonra, oyunun yeni nesil sürümlerine de yakın zamanda bir çıkış tarihi verildi. Başlangıçta 2020’nin sonunda piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak şimdi 2 Mart 2021’de fiziksel bir sürümün yayımlanmasıyla 2 Şubat 2021 için resmi olarak onaylandı.

CD Projekt RED başkanı, sahte E3 demo iddialarına yanıt verdi adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
CD Projekt RED

CD Projekt RED başkanı, sahte E3 demo iddialarına yanıt verdi

Next Article
Capcom Cup

Capcom Cup, COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle iptal edildi