Crytek

Crytek’in sonraki oyunu muhtemelen FPS Sandbox olacak

Crysis geliştiricisi Crytek için bir iş listesi, ekibin şu anda habersiz, birinci şahıs nişancı sandbox projesi üzerinde çalıştığını belirtiyor. Açıkçası, 2020 Crytek için oldukça yoğun bir yıl oldu. Yılın başlarında, geliştirici nihayet PlayStation 4 için çevrimiçi nişancı oyunu Hunt: Showdown’u piyasaya sürdü. 2020’in arka yarısında ise oyuncuları heyecanlandıran ama maalesef ki hayal kırıklığı yaratan Crysis Remastered, PC ve konsollarda piyasaya sürüldü.

Crytek Crysis

Crytek’in yeni projesi

Ekibin odak noktasının büyük bir kısmı yeni bir projeye odaklansa da, birçok hayran hala Crysis Remastered’in güncellemeleri almaya devam edeceğini umuyor. Xbox One X’te ışın izleme gibi birkaç düzgün özellik olmasına rağmen Remastered, çeşitli hatalar ve düşük FPS problemleri gibi üzücü sorunlarla karşı karşıya bir şekilde piyasaya sürüldü. Ne yazık ki Crytek henüz PlayStation 5 ve Xbox Series X | S için yeni nesil bir güncelleme üretmeyi planlayıp planlamadığını doğrulamadı.

Oyunun hayranları potansiyel güncellemeler, yükseltmeler ve ek remasterlar hakkında sabırla haber beklerken, şirketin Frankfurt ekibi ise habersiz bir AAA projesi üzerinde çalıştığını söyledi. Bu haber, bir oyun tasarımcısı iş ilanına sahip olan bir Crytek kariyer sayfasından geliyor. Listelenen iş gereksinimlerine göre, başvuranlar bir oyun tasarımcısı olarak iki veya daha fazla yıllık deneyime sahip olmalı ve oyun için derin bir tutku beslemeli ve geçmişinde tercihen FPS sandbox oyunları barındırmalıdır. Şu anda gizemli oyun hakkında daha fazla ayrıntı bilinmiyor.

The Sinking City mağazalara geri dönüyor adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The Sinking City

The Sinking City mağazalara geri dönüyor

Next Article
Fall Guys

Fall Guys'a gelecek üç Doom Eternal kostümünden ilki açıklandı