Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, 2021’in başından itibaren ücretsiz DLC almaya başlayacak

CD Projekt RED, oyuncuların Cyberpunk 2077 için ücretsiz bir şekilde indirilebilecek içerikler bekleyebileceklerini erkenden duyurdu. Cyberpunk 2077 web sitesi, oyuna gelecek içeriklere özel ayrılmış yeni bir sayfa ile güncellendi. Sayfa keşfedildiğinde, oyuncuların yeni DLC’yi ne zaman görmeyi bekleyebileceklerine dair ilk ayrıntıları da verdi.

Web sayfasına göre ücretsiz DLC, 2021’in başlarında Night City’de yayımlanmaya başlıyor ve bu da ilk içerik güncellemelerinin yılın ilk çeyreğinde olacağını gösteriyor.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’ye gelecek DLC’ler neler getirebilir?

CD Projekt RED, eylül ayında bir şirket konferansında yaptığı açıklamada, Cyberpunk 2077 için lansman sonrası içeriğin ayrıntılarının yakında açıklanacağını belirtmişti. O zamanlar, oyuncuların ücretsiz eklentiler ve ücretli DLC’lerin bir karışımını içeren The Witcher 3: Wild Hunt’a benzer yol haritasını bekleyebileceklerini söyledi.

Oyuna neyin geleceği konusunda çok az şey paylaşılırken, şirket bunun bir takım ücretsiz DLC ve güncelleme olacağını ekledi. Karşılaştırmak gerekirse The Witcher 3: Wild Hunt, lansmanından sonra yeni saç stilleri, zırh ve yan görevler içeren 16 ücretsiz eklenti paketi almıştı. İki güncelleme; yepyeni konumlar, hikâyeler ve oynanış ögeleriyle önemli miktarda yeni içerik eklemişti.

DLC’nin ne konuda olacağı belli değil. Eklenmesi, oyunu ve son nesil sistemlerdeki performansını olumsuz şekilde etkileyen çok sayıda sorunu giderdiği söylenen iki önemli yamayla birlikte gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
CD Projekt RED

CD Projekt RED, davalara karşı kendisini şiddetle savunacak

Next Article
Call of Duty

Call of Duty: Warzone oyuncuları, hile yapmamalarına rağmen yasaklandıklarını bildirdi