Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 çete rehberi

Bu Cyberpunk 2077 çete rehberi, Night City’nin köhne yeraltına hükmeden bu çeteler ve onların üyeleri hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları kapsıyor.

Cyberpunk 2077 çeteleri

Cyberpunk 2077‘de, aralarında bazı ilgi çekicilerinin de bulunduğu sekiz acımasız çete var. Hava karardığında, bu çeteler gerçek renklerini Night City’de gösteriyor ve V’nin yolculuğundaki yakın karşılaşmalarınızda onları tanıyacaksınız. Night City, sekiz tehlikeli çetenin evi olduğu için yaşamak için zor bir yer.

Cyberpunk 2077

6th Street

50 yıl önce Amerikalı yurtseverler tarafından toplumlarını kötülüklerin elinden kurtarmak adına kurulan bir çete. 6th Street, Militech ve Arasaka arasındaki savaş sırasında meydana geldi. Polis işini yapamadığı için halkını koruma sorumluluğunu üstlendi.

Santo Domingo’yu ele geçiren Latino çetesi Valentinos ile tartışırlar. Vatansever oldukları için kamplarının etrafında ve kendilerine ülke bayrakları takarlar.

Voodoo Boys

Yüksek teknoloji söz konusu olduğunda en gelişmiş çete Voodoo Boys’dur. Ağ çalıştırma doğaları nedeniyle, bilgisayar korsanlarının veri tabanına girmesini önlemeyi sevdiği için NetWatch’tan nefret ediyorlar. Voodoo Boys, Pacifica Bölgesi’nde faaliyet gösteriyor.

Animals

Animals, uğraşmak istemeyeceğiniz çete türüdür. Kaba, agresif ve her zaman istediklerini alırlar. Şu anda Voodoo Boys ile hararetli bir rekabet içindeler.

Bu çetenin tek istediği fiziksel üstünlük, bu nedenle de güçlerini artırmak için siber yazılım, hayvan takviyeleri ve “the Juice” ilaçlarının bir kombinasyonunu kullanıyorlar.

Maelstrom

Siber yazılımdan bahsetmişken, Maelstrom da daha fazlasını istiyor. Tıpkı Animals gibi, bu çete de üstünlük söz konusu olduğunda zirveye ulaşmak istiyor.

Ancak, aşırı dozda siber yazılım nedeniyle siber psikozdan muzdarip oldukları noktaya kadar bunu bir sonraki seviyeye taşıyorlar. Maelstrom, Watson Bölgesi’nde yer almaktadır.

Tyger Claws

Night City’deki bir Japon çetesi olan Tyger Claws genellikle Japantown dışında çalışır. Bu çeteyi bu kadar tehlikeli kılan şey, sibernetik implantlardan ziyade geleneksel silah kullanımını tercih etmeleridir. Tyger Claws çetesi, işlerini Westbrook Bölgesi’nde yürütüyor.

Moxes

Elizabeth Borden veya Lizzie adlı striptiz kulübü sahibi Tyger Claws tarafından öldürüldükten sonra Moxes, çoğunlukla pezevenkler, seks işçileri ve dışlanmışlardan oluşan yerleşik bir çete haline geldi.

Bu üyeler rakiplerini öldürmeyi ve işçilerin istismara uğramasını önlemek için mal sahibinin çalışmalarını sürdürmeyi dört gözle bekliyorlar. Mox’ları genellikle Kabuki’nin etrafında takılırken görürsünüz.

Scavengers

En tehlikeli çetelerden biri olan Scavengers, Night City’nin etrafına dağılmışlardır. Vatandaşları kaçırmakla, organlarının ve siber yazılımların parçalarını çıkarmakla uğraşıyorlar.

Bu çete sadece kârıyla ilgileniyor, başka hiçbir şeyle ilgilenmiyor. Kısacası, çok acımasız bir çete. Scavengers üyeleri, Night City’nin her yerinde bulunabilir.

Valentinos

Heywood’dan, bu Latin çetesi çoğunlukla Night City’deki kadınları baştan çıkarıcı buldu. Night City ötesine pek gitmezler ve toprakları dolayısıyla başlıca rakipleri 6th Street’dir. Bu çete, içerisindeki herhangi bir aksilik için cezalandırıldıkları için gerçekten katıdır.

Cyberpunk 2077 yaşam yolu rehberi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 yaşam yolu rehberi

Next Article
Epic Games

Epic Games Store'da Night in the Woods şimdi ücretsiz