Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 hayranları, oyunun işe yaramaz bir özelliğini keşfetti

Cyberpunk 2077, hayranların Seviye 1 yeteneklerden birinin neredeyse tamamen işe yaramaz olduğunu keşfetmesinin ardından bu durum alay konusu oldu.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’deki Komando yeteneği neden gereksiz?

Komando Seviye 1 yeteneği, oyuncunun su altındayken etkili bir şekilde görünmez olmasını sağlayarak onları yakındaki düşmanlardan koruyor. Ancak bir Reddit kullanıcısının son zamanlarda belirttiği gibi, oyun haritasında bu yeteneği kullanmak için çok az yer var, yani temel olarak gereksiz.

Orijinal gönderiye yapılan birçok yorum, bu yeteneğin oyunun dünyasında ne kadar küçük bir kısımda uygulanabileceğiyle doluyken, birçok oyuncu ise oyunun su altı alanlarına sahip olduğunu bile bilmediklerini itiraf ettiler. Bazıları, küçük bir yan araştırmanın bu yeteneğin kullanılmasını gerektireceği yorumunu yaptı, ancak çoğu su altı mekaniği ile hiçbir etkileşim olmaksızın birkaç saat içinde kaldığını iddia etti.

Komando yeteneğine daha fazla kullanım alanı eklenecek mi?

Bazıları ise bu yeteneğin oyuna dahil edilmesinin, muhtemelen daha fazla su alanının planlandığı ve yapılacak bir başka değişiklik olduğunu düşünüyor. Cyberpunk 2077‘nin geliştirilmesi sırasında CD Projekt RED’in karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, diğer içeriklere odaklanmak için su altı alanlarının iptal edilmesi oldukça mümkün.

Geliştiricilerin sadece zamanı tükenmiş olabilir, ancak bazıları bunun başka bir DLC’de veya Cyberpunk 2077 için güncellemede iyi bir şekilde kullanılabileceğini düşünüyor.

Görünüşe göre oyunda yarıda bırakılmış işlevsel bir demiryolu sistemi zaten vardı ve duvarda çalışan teknisyenin CDPR tarafından kesildiği doğrulandı. Yayımlandıktan sonra oyun aynı zamanda hatalardan, çökmelerden ve konsollardaki çeşitli sorunlarından dolayı oldukça kötü bir düşüş yaşadı ve bu da şirketi bir davaya sürükledi.

Oyun için ocak ve şubat aylarında iki güncelleme daha planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Indie Pogo

Indie Pogo, gelecek yıl Nintendo Switch'e geliyor

Next Article
Animal Crossing

Animal Crossing'e gelecek Yeni Yıl eşyaları için tweetler atıldı