Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 gizlilik ipuçları

Cyberpunk 2077, oyunculara her biri farklı bir oyun tarzı sunan devasa bir beceri ağacı sunuyor. Bu içerikte bahsedeceğimiz birkaç Cyberpunk 2077 gizlilik ipucusu ile, size gölgelerde kalarak Night City’de nasıl ustalaşabileceğinizi göstereceğiz.

Cyberpunk 2077 gizlilik ipuçları

Cyberpunk 2077‘de en ufak bir alarmı bile tatiklemeden bütün bir düşman takımını alt etmek kesinlikle en tatmin edici şeylerden biridir. Bununla birlikte, Cyberpunk 2077’de gizli oyununuzu geliştirebilecek birçok faktör ve değişken vardır.

Gizlilikle, hareketlerinizin her birini tek tek planlamanız ve buna göre V’yi hareket ettirmeniz gerekir. Bazı avantajlar size diğerlerinden daha fazla yardımcı olacaktır; Mükemmel Ninja’yı yaratmak için “Refleks” ve “Cool” nitelikleri üzerine gitmenizi tavsiye ederiz. 

Cyberpunk 2077

Hassas saldırılar yapın

Düşmanların algılama hızı mesafeye göre değişir. Ne kadar yakın veya uzak olduğunuza bağlı olarak, düşmanların ve kameraların farkındalık ölçerleri buna göre dolacaktır. Eylemden uzaklaşırsanız dikkat çekmeden hareket edebilirsiniz.

Ancak bu aynı zamanda yakınlaşmanın, tespit riskini de beraberinde getirdiği anlamına gelir. Herhangi bir durumda düşmanları ortadan kaldırmaya başlamanın en iyi yolu, merkezden itmek yerine alanın her iki tarafından da başlamaktır.

Düşmanların görüş hattını değerlendirin ve hepsini arkadan indirmeye çalışın. Saldırdığınız anda, cesetleri olası tespitlerden stratejik olarak uzaklaştırdığınızdan emin olun. Düşman sürüsünün sayısını azaltan başarılı bir hamle yaptıktan sonra, bir sonraki hareketinizin olanaklarını değerlendirmek için geri çekilin.

Cesetleri gizleyin

Düşmanlarınızı güvenli bir noktaya getirmek ve ortadan kaldırmak için onları boğabilirsiniz. Kavrayışınızın süresi, “Cool” seviyenize göre belirlenir.

Yine de “Cool”a odaklanacağınız için bu, ortadan kaldırmalarınızda biraz daha yaratıcı olmanıza ve tamamen fark edilmeden kalma şansınızın çok daha yüksek olmasını sağlayacaktır.

Yüksek sesli her şeyden kaçının

Gürültülü olmak düşmanın dikkatini çok fazla çekecektir. Bu da koşmanıza, ateş etmenize, patlayıcı atmanıza veya kayda değer bir yükseklikten atlamanıza izin verilmediği anlamına geliyor.

Gizlilikteki en iyi yaklaşım, çömelmiş kalmak ve bu durumda kalarak o alan içerisinde harekete geçmenizdir. Çömelmiş haldeyken daha az görünürlük elde edersiniz ve düşmanlar sizi tespit etmekte zorlanır.

Gizlice alt edin

Düşmanlarınızı onlara yaklaştığınızda sessizce alt etmek için birçok seçeneğiniz var.

  • Onları yakaladıktan sonra sessizce alt etme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Herhangi bir şüphe uyandırmamak için sessiz silahlar kullanın. Düşmanınızı tek atışta alt edebilirsiniz.
  • Sistem Sıfırlama gibi ölümcül hızlı saldırıları kullanın.

Yolunuzdakileri hackleyin

Biraz yaratıcı olmak istiyorsanız, hızlı hackleme özelliğini kullanarak düşmanlarınızı geçmek için ustaca oyalamalar gerçekleştirebilirsiniz. Düşmanlarınızın konumunu kontrol etmek ve her hareketi buna göre yapmak için gözetleme kameralarınızı kullanın.

Düşmanlarınızla ilgili büyük miktarda istihbarat, isterseniz daha agresif bir oyun için strateji oluşturmanıza yardımcı olabilir. Temel olarak, sahadaki tüm elektronik cihazlar, düşmanları uzaklaştırmak ve nihai hedefinize giden yolu açmak için ihtiyaç duyduğunuz dikkat dağıtıcı şeyler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Cyberpunk 2077 çete rehberi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Night in the Woods şimdi ücretsiz

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 araç rehberi