Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 hızlı para kazanma rehberi

Şık giysiler, yüksek kaliteli silahlar ve verimli sibernetikler istiyorsanız, Cyberpunk 2077’de hızlı para kazanmak için bazı yararlı püf noktaları olmasını isteyeceksiniz. Bu rehber, oynarken kârınızı en üst düzeye çıkarmanın farklı yollarını kapsayacak.

Cyberpunk 2077’de nasıl hızlı para kazanılır?

Cyberpunk 2077’nin devasa boyutlarda olan açık dünyasında yolculuğunuz oldukça maliyetli olacak, bu yüzden de para kazanabileceğiniz her yolu denemelisiniz.

“Eddies”, Cyberpunk 2077 dünyasında kullanılan para birimidir. Karakteriniz için gelişmiş ekipman, silah ve kıyafet satın almak için kullanılır. Ayrıca Cyberpunk 2077’de oyunu bazı noktalarda ilerletmek için de kullanılır.

Cesetleri yağmalamaktan görevleri tamamlamaya ve eşya satmaya kadar çeşitli yollar Night City’de para kazanmanıza yardımcı olur. Kontrat yaptıktan sonra, görevleri tamamladıktan veya hedefleri netleştirdikten sonra ödüllendirilirsiniz. 

Adsiz tasarim 2020 12 27T150945.780-oyun-denince

Sözleşmeler

Sözleşmeler, haritaya yayılmış ikincil hedeflerdir. Bu hedefler, tamirciler onları size atamadan önce haritada işaretlenir.

Haritadaki işaretli alanlara gidebilir ve ikincil hedefleri temizleyebilirsiniz. Bu işler, bir dizüstü bilgisayar çalmak veya aranan bir suçluyu öldürmek kadar basit olabilir.

Bu sözleşmelerin ödülleri size çok sayıda Eurodolar kazandıracak. Kontratlar, Night City’de para elde etmenin en etkili yollarından biridir.

Yağmalama

Cesetlerden düşmanlara kadar her şeyi yağmalamak, para kazanmanın kolay ve rahat bir yoludur. Bir şeyleri çalarken dengeyi korumak çok önemlidir çünkü soyduğunuz şeylerin çoğu “Önemsiz” olarak etiketlenir, ancak bu tamamen yararsız oldukları anlamına gelmez.

Önemsizleri toplamadan önce, yerdeki ağırlığına ve değerine bakabileceksiniz. On birimin altında olan şeyleri toplamaktan kaçının.

Düşmanları ve kutuları yağmalarken, mücevher gibi değerli eşyaları hurda olarak topladığınızdan emin olun çünkü bunlar oldukça değerli. Bu ürünlerin her biri yaklaşık 750 Eddies’e satılabilir.

Dahası, topladığınız şeylerin çoğu faydalı bileşenlere bölünebilir. Bu bileşenler satıcılara para karşılığında da satılabilir.

Kıyafet ve silah satmak

Düşmanlarınızın üzerinde bulduğunuz silah ve giysi gibi eşyalar, topladığınız çöplerden daha değerlidir. Cyberpunk 2077’de düşmanlarınız üzerinde önemli miktarda Eddies karşılığında satılabilecek faydalı silahlar toplayabilirsiniz.

Düşmanlarınızın cesetlerinde değerli saldırı tüfekleri bulacağınız durumlar olacak. Bu silahları satmak, eğer işinize yaramazlarsa size 1000’den fazla Eddies kazandırır.

Silah ve kıyafet satmak, oyunun ilk aşamalarında kârınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Silahın mutlaka yağmalanması veya bir yerden alınması gerekmez, ayrıca işlenebilir.

Oyununuz sırasında bol miktarda üretim malzemesi toplayacaksınız. Envanterinizde fazladan bir miktar varsa, bunu bir silah yapmak ve satmak için kullanın.

Hacklemek

Erişim noktalarını ve terminalleri hackleyerek, kârınızı hesabınıza aktaracaksınız. Bilgili bir Netrunner olmanın işe yaradığı yer burasıdır.

Gelişmiş bilgisayar korsanlığı becerileri, her transferde daha fazla para kazanmanıza olanak tanır. İstihbarat ağacında, daha verimli bir şekilde hacklemenize ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilecek birçok avantaj vardır.

Gelişmiş Datamine avantajı, her saldırıdan sonra daha fazla para aktarmanıza izin verdiği için buna bir örnektir. Bu nedenle, ekranınızdaki kırmızı simge veya bir erişim noktası işaretleyiciyi gördüğünüzde, para kazanmak için onu hackleyin.

Epistrophy

Epistrophy, kolayca nakit para biriktirmek için harika olan çok aşamalı bir görevdir. Oyunun 2. perdesinde ana görevleri tamamladıktan sonra, İnsan Doğası adında bir yan görev olacak.

Bir AI taksi hizmeti acentesi olan Delamain ile çalışacaksınız. Night City’nin her yerinde bazı kayıp arabaları bulmanız gerekecek. Bu iş size her aşamada ödeme yapıyor. Bu işteki her adım kısa ve aynı zamanda çok zevkli. Night City’de karakterinizi yükseltmek, Sibernetik geliştirmeler almak ve hikâyeyi ilerletmek için para gereklidir.

Suç çözme

NCPD’nin gizemleri çözmesine yardım edin, sizi Eddies ile ödüllendirsinler. Suçları çözerek kolayca 2.000 ile 5.000 arasında Eddies kazanabilirsiniz.

Hızlı seyahat etme alışkanlığınız yoksa, bir suç mahalline rastlamak kolaydır. Yoldayken bu suç mahallerine dikkat edin.

Haritadaki mavi işaretler bu suç avını sizin için kolaylaştırabilir. Ve güven bana, Night City suçlarla dolu.

Konserler

Tamircileri arayın. Size bir mesaj veya çağrı yoluyla ulaşacaklar, bu nedenle telefonunuza dikkat edin.

Size bir iş verecekler ve bu işler size kolayca 5.000 Eddies getirebilir. Eğer iş birini öldürmeni gerektiriyorsa, cesetleri yağmalayarak da daha fazla Eddies elde edeceksin.

Space Oddity yan görevi

Santa Domingo’ya gidin ve serserilerle konuşun. Bir dizüstü bilgisayara yönlendirileceksiniz ve onu kırmanız gerekecek.

Bundan sonra dosyayı çalıştırın. Bir hedef noktası alacaksınız ve bir sonraki adımda gitmeniz gereken yer de burası. Bölgede indirilmesi gereken düşmanlar olacak. Onları öldürdükten sonra yağmalayın ve mor kapsülü açın.

Nadir bir tablo bulacaksınız, ancak onu henüz satmayın. Önce rehberin Hatalar bölümünü okuyun.

Hatalar

Geliştiriciler çok yakında bu hataları çözeceklerinden, oyunda iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve yapabildiğiniz sürece daha fazla para kazanabileceğiniz birkaç yol var.

Nadir resim

İlki, Space Oddity yan görevinde bulduğunuz tablo ile ilgili. En yakın açılır kutuya gidin ve tabloyu 4.000 Eddies karşılığında satın.

Sonra 5 Eddies karşılığında geri alın ve 4.000 Eddies karşılığında tekrar satın. Bu adımları istediğin kadar tekrar edebilirsin.

Bununla birlikte, tablonun gitmesine izin vermeyin, gitmeden önce daima geri satın alın. Böylece gelecekte de bu hatadan yararlanabilirsiniz.

I Walk the Line ana görevi 

I Walk the Line ana görevinde Sasquatch’i yendiğinizde hata başlar. Onu tamamen dinlenmeye bırakmadan önce “Yeterli olduğunu düşünüyorum.” seçeneğini seçin.

Bu senet sana 30.000 Eddies kazandıracak. Oyunu yeni bir dosyaya kaydedin ve Sasquatch’i tekrar canlı görmek için tekrar yükleyin. Böylelikle de Sasquatch öldürülmekten yorulmayacak ve onu öldürmekten yorulmayacaksınız.

Otomat makineleri

Bir otomat makinesine gidin ve 10 Eddies değerindeki tüm soda kutularını satın alın. Bunları envanterinize ekleyin ve işçilik malzemesi elde etmek için parçalarına ayırın.

Sonra, bu zanaat malzemesini bir satıcıya satın. Otomatları yeniden doldurmak için oyunu kaydedin ve tekrar yükleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da My Time at Portia şimdi ücretsiz

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 efsanevi zırh lokasyonları rehberi