Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 kaç saat sürüyor?

Cyberpunk 2077 10 Aralık’ta piyasaya sürüldü. CD Projekt Red’in en son rol yapma oyunu, kapsam açısından çok büyük. Stüdyonun aslında The Witcher 3’ten daha kısa olduğunu iddia etmesine rağmen, bu pek hızlı bir macera sayılmaz. Cyberpunk 2077’yi bitirmek ne kadar sürer? Bu bir RPG oyunu yani kişisel oyun tarzınız oyunun uzunluğunu elbette etkileyebilir. Aşağıda, aklınızda daha iyi bir fikir oluşturabilmesi için oyunun uzunluğu ile ilgili bazı tahminler yürüttük.

1164492-oyun-denince

Cyberpunk 2077 ne kadar sürer?

Cyberpunk 2077’deki ana hikâyeyi bitirmekte acele ediyorsanız, yaklaşık olarak 30 saat sürmesini bekleyebilirsiniz. Oldukça düzenli olarak yan görevler yapıyorsanız da bu sayı yaklaşık 40 saate kadar çıkabilir. Eğer oyunun sunduğu her şeyi görmek istiyorsanız, çok daha yüksek bir rakamı göze almalısınız. Oyundaki bir geliştirici, her şeyi görmeden 175 saatten fazla oynadığını iddia etti, ancak çevrilmemiş taş bırakmak istiyorsanız bu süre elbette ki değişebilir.

Karşılaştırma yapacak olunursa, yalnızca ana hikâyeye odaklanırsanız The Witcher 3’ü yenmenizin yaklaşık 50 saat süreceğini ama eğer oyundaki her şeyi görmek ve deneyimlemek istiyorsanız da bu sürenin üstüne birkaç 10 saat ekleneceği tahmin ediliyor.

Bu, CD Projekt Red‘in yeni oyununun The Witcher 3’ten biraz daha kısa olacağı iddiasıyla aynı çizgide. Bu da kısmen oyuncuların The Witcher 3’ün çok uzun olduğu yönündeki geri bildirimlerinden kaynaklanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Among Us

Among Us Twitch peti nasıl açılır?

Next Article
Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy'un yeni oyunu ne zaman çıkıyor?