Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a gelecek mi?

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store‘a geri getirme çabalarını vurgulamak için web sitesini güncelledi.

PlayStation Store Cyberpunk 2077

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin PS Store’a gelmesi için çalışıyor mu?

Oyunun web sitesindeki bir soru-cevap gönderisinde geliştirici, oyunun PlayStation Store’a ne zaman döneceğini soran soruya şu cevabı verdi: “Düzeltmeler ve güncellemeler üzerinde çalışıyoruz ve Cyberpunk 2077’yi en kısa sürede PlayStation Store’a geri getirmek için Sony ile çalışıyoruz, olabildiğince.”

Bu gönderi, CD Projekt Red’in kurucu ortağı Marcin Iwiński’nin, geliştirme planlarıyla ilgili sorunları açıklayan ve oyunun geleceği için bir yol haritası belirleyen liderlik ekibiyle ilgili eksiklikleri detaylandıran bir video yayımlamasından sonra geldi.

Oyun, geçen yılın aralık ayında piyasaya sürüldü ve çok sayıda müşterinin oyunla ilgili kapsamlı hatalar ve sorunlara ilişkin geri ödeme talep etmesinden kısa bir süre sonra PlayStation mağazasından kaldırıldı.

Geliştirici ve yayıncı CD’si Projekt Red’in kurucuları daha sonra oyunun alımı nedeniyle hisse senedi fiyatından 1 milyar dolar kaybetti. Oyun, 2021’in başlarında gelmesi vaat edilen üç ücretsiz DLC güncellemesini alacak ki, böylece geliştirme ekibi oyunu lansmanda söz verilen standarda getirmeye odaklanabilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Oyun denince bugün – 13 Ocak 2021

Next Article
Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online Oblivion DLC tanıtımı ertelendi