cyberpunk 2077 kaldirildi-oyun-denince

Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan kaldırıldı

Sony, Playstation 4 platformunda Cyberpunk 2077’de sık sık yaşanan performans düşüşleri ve çökme sorunları olduğunu belirten oyuncuların söylediklerini geri çevirmedi ve Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan kaldırdı. Ayrıca para iadesinde bulunmak isteyen kişilerin bunu kolayca yapabileceğinden söz etti.

Sony, “Sony Interactive Entertainment, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için çaba gösteriyor, bu nedenle PlayStation Store üzerinden Cyberpunk 2077’yi satın almış olan tüm oyunculara tam bir geri ödeme sunmaya başlayacağız, ayrıca bir sonraki duyuruya kadar Cyberpunk’ı PlayStation Store’dan kaldıracak.” açıklamalarında bulundu.

cyberpunk-oyun-denince
 

Oyunun konsol lansmanının ardından, CD Projekt Red, daha fazla performans iyileştirmesi vaat eden bir bildiri yayınlarken, iade isteyen oyuncular için “PSN veya Xbox’ın geri ödeme sistemini kullanmalarını” tavsiye etti. Sorun şu ki, Sony’nin iade sistemi tam olarak çalışmıyor. Bazı müşteriler taleplerinin Sony tarafından reddedildiğini bildirirken, bazıları iade edebildiğini söyledi.

Cyberpunk 2077 iadesi nasıl yapılır?

Oyunu Playstation 4 platformu üzerinden iade etmek isteyenler buraya tıklayarak yeni bir talep oluşturabilir. İade talebinin ardından en kısa sürede hesabınıza para iadesi yapılmış olacaktır. Ayrıca sorunsuz bir şekilde oyun iadesi yapmak için lütfen başka yöntemler denemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
PUBG

PUBG'nin 10. sezonu, yeni harita Haven ile birlikte geldi

Next Article
Oddworld: New 'n' Tasty

Epic Games Store'da Oddworld: New 'n' Tasty şimdi ücretsiz