Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 kayıt verilerinin bozulma tehlikesi

Oyuncular, Cyberpunk 2077’deki kaydettikleri verilerin 8MB’yi geçtikten sonra bozulduğunu bildiriyor ve bu olursa verileri kurtarmanın hiçbir yolu da yok. Reddit’teki oyuncular, en azından bazı durumlarda kaydetme dosyalarının 8MB işaretine ulaştıklarında bozuk ve kurtarılamaz olduğunu keşfettiler.

Cyberpunk 2077’yi oynadıkları süre boyunca ögeleri kapsamlı bir şekilde işleyenler için, dosya boyutu şişebilir ve verilerinin bozulma riski daha yüksektir. Tüm oyuncuları etkilemez ve kelimenin tam anlamıyla binlerce öge oluşturduysanız verilerinizi bozma olasılığınız daha yüksektir.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin bozulmuş verileri kullanılabilir hale getirilebilir mi?

GOG desteği (GOG, CD Projekt Red’in ana şirketi CD Projekt’e aittir), ilgili bir oynatıcıya verilen yanıtta gerçekten bir dosya boyutu sınırı olduğunu kabul ediyor gibi görünüyordu. Şirket, gelecekteki bir yama yoluyla dosya kaydetme boyutunu artırabileceğini, ancak bunun zaten bozulmuş olan kaydetme verilerini kullanılabilir bir duruma maalesef ki geri döndürmeyeceğini söyledi.

Ayrıca, herhangi bir öge çoğaltma hatası kullanmamanız ve onu henüz kullanmamış bir kaydetme dosyasını yüklemeniz önerilir. Bozuk kayıt dosyaları, özellikle oyunun sonuna yaklaşmışlarsa oyuncular için Cyberpunk 2077 deneyimini tamamen mahvedebilir. Bu, PlayStation Store’dan kaldırılan ve şimdi Microsoft Store’da bir uyarı ile gelen oyunu etkileyen pek çok sorundan sadece biri.

CD Projekt Red, 21 Aralık’a kadar fiziksel sürümler için para iadesi teklif ediyor ve görünen o ki yatırımcılar, potansiyel olarak yanıltmak için CD Projekt’e karşı bir toplu dava ile ilerleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
CD Projekt Red

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 üzerinden yatırımcı davaları ile karşılaşabilir

Next Article
Epic Games

Epic Games Store'da Defense Grid şimdi ücretsiz