Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’de yarım kalan demiryolu keşfedildi

Piyasaya sürüldükten iki hafta sonra, bir Cyberpunk 2077 oyuncusu oyundan görünüşte çıkarılmış bir özellik keşfetti.

Bir Reddit kullanıcısı, oyun yayımlanmadan önce yarıda bırakılan oyun içi bir demiryolu sistemi gibi görünen şeyi keşfettikleri bir video paylaştı. Oyun şu anda çeşitli trenler içeriyor olsa da, özellik aslında oyuncular tarafından kullanılamıyor.

Klip; eksik zeminler, tavan, duvarlar ve diğer dokularla eksik olmasına rağmen girilebilen büyük bir tren istasyonuna giden tren raylarını gösteriyor. Özelliğin oyunun çıkış tarihine uyması için mi yarıda bırakıldığı yoksa oyun içi evreninin daha gerçekçi görünmesi için kasıtlı olarak eksik bırakılıp bırakılmadığı şu anda net değil.

Cyberpunk 2077’deki demiryolu neden yarıda bırakıldı?

Bu yılın başlarında, Cyberpunk 2077‘nin piyasaya sürülmesinden önce oyunun geliştirici CD Projekt RED, duvarı bırakacağını duyurdu. Bunun nedeni ise tasarım nedenlerinden dolayı idi.

Oyunun PS4 ve Xbox One’daki bazı hataları, çökmeler ve düşük çözünürlüklü grafiklerle boğuşan çalkantılı sürümünün ardından, Polonya geliştiricisine karşı bir dizi dava açıldı. Bir basın açıklamasında Rosen Hukuk Bürosu, Cyberpunk 2077’ye “muazzam sayıda hata nedeniyle mevcut nesil Xbox veya PlayStation sistemlerinde neredeyse oynanamaz” adını verdi.

CD Projekt RED
Cyberpunk 2077'de yarım kalan demiryolu keşfedildi 12

Ayrıca basın açıklamasında; davalıların işleri, faaliyetleri ve beklentileri hakkındaki ifadelerinin esaslı olarak yanlış ve yanıltıcı olduğu ve ilgili tüm zamanlarda makul bir dayanaktan yoksun olduğu belirtildi.

CDPR, oyun için ocak ve şubat aylarında gelmesi planlanan iki büyük güncelleme planladı. Geliştirici ayrıca geçen hafta PC’deki 8MB dosya kaydetme sınırını kaldıran ve konsollar için bellek yönetimi ve kararlılığında iyileştirmeler içeren bir düzeltme yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fortnite

Bu yılki Fortnite Yeni Yıl etkinliği sızdırıldı

Next Article
Switch Online

Switch Online abonelerine özel "Super Smash Bros. Ultimate" paketi mevcut