Death Stranding

Death Stranding, Cyberpunk 2077 güncellemesi alıyor

Hideo Kojima, Cyberpunk 2077’de oyun içi karakter olarak aktarıldıktan sonra, şimdi de Death Stranding Cyberpunk 2077’yi içeren ve şu anda sadece PC platformuna özel bir güncelleme alıyor. Kojima Productions’ın yayımladığı fragmanda Cyberpunk temalı bir Reverse Trike, Jhonny Silverhand’in biyonik kolunu, güneş gözlüğünü ve V’nin aynasını görebiliyoruz. Güncelleme ayrıca yeni işaretler ve inşaat hologramları da getiriyor.

Death Stranding’nin yeni güncellemesi neleri içeriyor?

Ancak daha heyecanlı olan kısım, Cyberpunk 2077‘den ilham alınan görevler ve oynanış biçimleri. Kojima Productions, yeni görevlerin neleri içereceği hakkında henüz bir bilgi vermedi ve yalnızca Cyberpunk 2077’den gelen karakterleri ve bilgileri içereceklerinden bahsetti.

Ayrıca, Cyberpunk 2077 oynanış tarzı Death Stranding’e eşya çeşitlilikleri ve hackleme şeklinde geliyor. Jhonny Silverhand’in kolu Sam’e, sağ koluyla daha kötü yumruk atmasını sağlar. Bu da düşmanlarla savaşırken ciddi anlamda göz önünde bulundurulması gereken bir şey olacaktır. Yeni hack özellikleri, kutup sensörlerini devre dışı bırakmanızı ve ”Odradek” tarayıcınızı kullanarak düşmanlara ve araçlara kısa devre yaptırmanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Among Us

Among Us'a çapraz oyun özelliği geliyor

Next Article
Prison Architect

Prison Architect, cumartesi gününe kadar GOG'da ücretsiz