World of Warcraft

World of Warcraft’ın barışçıl oyuncusu yeni seviye sınırına ulaştı

Eğer biraz şiddet uygulamaya hazırsanız rol yapma oyunu olan World of Warcraft, MMO dünyasında gücünüzü arttırmak için sayısız yöntem sunuyor. Bunu yapmak yerine bir oyuncu, yeni Shadowslands seviye sınırına ulaşmak için daha barış yanlısı bir yaklaşım benimsedi.

Panderon Monk olarak oynayan Doubleagent, 10. seviyenin altındaki oyuncular için tasarlanan Wandering Isle’ın başlangıç bölgesini terk etmeden 60. seviyeye ulaşmayı başardı. Eğer bu bölgeyi terk etseydi Doubleagent, Alliance veya Horde gibi bir taraf seçmek zorunda kalacaktı ve böylece milyonlarca kişinin ölümünden sorumlu olan bir grupta suç ortağı haline gelecekti. Bunun yerine Doubleagent, barışçıllığa sadık kalarak ve saatlerce çiçek toplayarak deneyim puanı kazandı.

World of Warcraft
World of Warcraft’ın barışçıl oyuncusu yeni seviye sınırına ulaştı 12

Doubleagent’ın World of Warcraft Shadowlands’in seviye sınırına gelmesi ne kadar sürdü?

Doubleagent, Shadowlands’in 23 Kasım’da piyasa sürülmesinden bu yana bu kadar çiçek toplamanın ne kadar sürdüğünü açıklamadı ancak bu süreç, en azından genişlemenin daha cömert yaklaşımı sayesinde daha hızlı hale getirildi. Kimilerine göre bu, Doubleagent’in seviye sınırına ulaşmak için gösterdiği ilk barışçıl bir yaklaşım değildi. Ayrıca, önceki gösterilen çabalardan bahsedecek olursak Legion genişlemesinde 110. seviyeye ulaşmak için 8000 saat ve Battle for Azeroth’da 120. seviyeye ulaşmak için de yaklaşık 240 saat harcanmıştı.

Shadowland, World of Warcraft’ın sekizinci güncelleme paketi ve şimdi Activision Blizzard’a göre en hızlı satılan bilgisayar oyunu olma rekorunu elinde tutuyor. Piyasaya sürüldüğü gün 3.7 milyondan fazla kopya satması ile ve oyun içindeki toplam oyuncu süresi 2019’a kıyasla iki katına çıkan Blizzard’ın MMO’su 16 yıldan sonra inanılmaz derecede popüler olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Need For Speed

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered'a ilk yama geldi

Next Article
Sova

VALORANT'ta Sova ajanının ses efekti sorunu