EA Play

EA Play için Xbox Game Pass 2021’e ertelendi

Xbox Game Pass ekibi, EA’nın oyun abonelik servisi olan EA Play’in, 2021’e kadar bilgisayar için Game Pass eklenmesine dahil olmayacağını duyurdu.

Bu iki servisin başlangıçta bu ay içinde iş birliğine başlaması bekleniyordu. Küçük bir blogda yazılan gönderide: ”Ne yazık ki, bu bir kutlama yazısı olacakken şimdi ise biraz daha sabır beklenmesi isteniyor. Xbox Game Pass ve Ultimate üyeliklerinin bir parçası olarak EA Play‘in yayımlanmasını 2021’e kadar erteleme kararı aldık.” diyerek bekleyenlere açıklamada bulunuldu.

EA Play Xbox Game Pass

Xbox Game Pass neden gecikti?

Bu gecikmeye neyin sebep olduğu hakkında henüz bir açıklama gelmese de yazılan gönderide ekibin, Xbox Game Pass deneyimini sağlamak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu söyleniyor.

Açıkçası Ultimate Pass alarak farklı oyunlar için umutlanan insanlar için bu gecikme üzücü oldu ancak Game Pass’de oyun sıkıntısı çekmeyecek kadar oyun bulunmakta.

EA Play; Xbox One ve Xbox X ve S konsollarında mevcut. Game Pass sahipleri, piyasaya sürüldüğünde Bethasda gibi Microsoft’un sahip olduğu stüdyolardan oyun alırken EA Play ise Star Wars: Squadrons, Apex Legends ve Jedi: Fallen Order gibi, EA’nın yayımladığı en yeni oyunları ve daha fazlasını sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Spellbreak

Spellbreak, Bölüm 1 güncellemesiyle Steam'e geliyor

Next Article
Skyrim Special Edition

Skyrim Special Edition, Xbox Game Pass’e geldi