EA Full Circle

EA, yeni stüdyosu Full Circle’ı tanıttı

Electronic Arts, yakın bir zamanda piyasaya sürülecek olan yeni Skate oyunundan sorumlu olacak yeni stüdyo Full Circle’ı tanıttı. Full Circle’da tanıdığımız isimler var mı? Yeni Skate oyununun resmi adı açıklandı mı? Hadi hep birlikte bakalım.

Full Circle Skate

Full Circle kadrosu kimlerden oluşuyor?

Microsoft’un eski Xbox Live başkanı Daniel McCulloch, Vancouver merkezli stüdyonun önünde yer alıyor. Skate serisinin yaratıcıları Deran Chung ve Cuz Parry, serinin son oyununu hayata geçirmek için onunla birlikte çalışacak.

McCulloch bir basın açıklamasında: “Hepimiz çokça eğlenmek ve insanların arkadaşlarıyla oynamak için can atacağı harika oyunlar yapmak ile ilgileniyoruz ve oyuncuların keşfetmesi için ilgi çekici dünyalar oluşturmamıza yardımcı olacak daha fazla geliştirici arıyoruz.” dedi.

Full Circle Skate

Yeni Skate oyununun adı açıklandı mı?

Şirketin resmi sayfasında listelendiği gibi, bu acemi stüdyoda birkaç boş pozisyon mevcut. Bunlar, Görsel Tasarım Uzmanı’ndan Oyun Mekaniği Tasarımcısı’na kadar uzanıyor. Sayfada ayrıca takımın Skate’in bir sonraki evrimi üzerinde çalıştığı belirtiliyor ve bu kaykay serisinin dördüncü oyunu olmasına rağmen, resmi adı henüz açıklanmadı.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Halo Infinite

Halo Infinite aylık olarak güncelleme alacak

Next Article
PS Plus

Şubat ayı ücretsiz PS Plus oyunları açıklandı