Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online Oblivion DLC tanıtımı ertelendi

The Elder Scrolls Online yayıncısı Bethesda, Gates of Oblivion’un ABD başkanlık açılışı nedeniyle ertelediğini duyurdu. The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion, başlangıçta 21 Ocak 2021 için planlanan küresel bir tanıtım etkinliğiyle birlikte, gösteri sırasında diğer oyun duyurularının da bulunduğu geçen aralık ayında gerçekleşen Oyun Ödülleri sırasında tanıtıldı.

Elder Scrolls Online Oblivion

The Elder Scrolls: Gates of Oblivion, popüler MMORPG’nin en son genişlemesi olacak ve aynı zamanda 2006’nın The Elder Scrolls IV’teki en önemli lokasyonlardan biri olan unvan dünyasına sahip olacak. Oblivion dünyası, şeytani Daedric Prensesi ve Daedra da dahil olmak üzere, evrenin Daedric ırklarına ev sahipliği yapmaktadır.

Elder Scrolls Online Oblivion tanıtımı ne zaman gerçekleşecek?

Bethesda, programdaki değişikliği The Elder Scrolls Online Twitter hesabı aracılığıyla duyurdu ve ABD başkanlık açılışının 20 Ocak’ta yapılacağını belirterek, şirketin etkinlik tarihini 26 Ocak 2021 olarak değiştirmesine neden oldu.

Etkinlik, Bethesda’nın Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanacak, burada hayranlar ayrıca Twitch dropları ve Viridescent Dragon Frog evcil hayvanını ücretsiz olarak toplayabilecek. Etkinlik, Bethesda’nın pazarlama ve iletişimden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Pete Hines ve ZeniMax Online Studios’un direktörü Matt Firor tarafından yönetilecek.

Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a gelecek mi? adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, PlayStation Store'a gelecek mi?

Next Article
Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 demosu artık konsollarda mevcut