Epic Games

Epic Games, devasa bir alışveriş merkezi satın aldı

Epic Games, 2024’te açılması planlanan yeni şirket merkezi için planlarını açıkladı. Şirket, web sitesinde, yeni genel merkezinin yeri olarak Kuzey Carolina’da 980.000 fit kare ve 87 dönümlük bir alışveriş merkezi olan Cary Towne Center’ı satın aldığını açıkladı.

Epic Games

Epic Games, Cary Towne Center’ı satın aldı

Epic Games yaptığı açıklamada, bu yeni merkezin hem ofis binalarını hem de rekreasyon alanlarını içereceğini ve Epic’in uzun vadeli büyümesine uyum sağlamak için sıfırdan özelleştirilmiş bir kampüs oluşturma esnekliğine izin vereceğini açıkladı. Şirket, yeni merkezinin bulunduğu Cary Towne ile alanın gelişimi üzerinde çalıştığını ve bu mülkün bir kısmının toplum tarafından kullanılabileceği yollarını araştırdığını ekledi.

Belediye Başkanı Harold Weinbrecht: “Epic’in yeni küresel genel merkezi için Cary’yi evi seçmesinden son derece gurur duyuyoruz.” dedi ve ekledi: “Epic ekibiyle yeni kampüslerini kavramsallaştırırken yakın ve iş birliği içinde çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz ve bu heyecan verici yeni gelişmede onlarla ortak olmaktan onur duyuyoruz.”

Epic Games Cary Towne Center

Epic Games, Cary Towne Center’ı Turnbridge Equities and Denali Properties’den satın aldı ve mülkü ilk olarak Ocak 2019’da beş ana kiracısından üçünün kaybının ardından satın aldı.

Turnbridge Equities’in genel müdürü Jason Davis: “Merkez için yıllarca değişen geliştirme planlarından sonra, alanın tam potansiyeline ulaşılacağından ve Cary Towne ile topluluğunun gurur duyabileceği bir şeye dönüşeceğinden heyecan duyuyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
God of War

God of War çizgi romanı "Fallen God" mart ayında geliyor

Next Article
Rust

Rust, Twitch ve Steam'de yeniden rekor kırdı