Fall Guys

Fall Guys 3. Sezon yenilikleri neler?

Yeni seviyelerle ilgili ayrıntılar ve gelen özelliklerle ilgili ipuçları dahil olmak üzere, Fall Guys 3. Sezon hakkında bilinenler Mediatonic tarafından açıklandı.

Bir oyun sitesi sayesinde, ayın sonunda piyasaya çıktığında Fall Guys’ın 3. sezonundan ne bekleyeceğimiz hakkında artık daha fazla şey biliyoruz. Seviye tasarımcısı J.J. Juson site hakkında konuştu ve Kış Harikalar Diyarı’ndan ilham alan sezonun bir parçası olarak eklenecek yeni seviyeler hakkında biraz daha bilgi verdi.

Görünüşe göre, gelen bölümlerden biri olan Tundra Run, oyuna eklenen yeni engeller sayesinde tam anlamıyla bizlere kaos ortamı yaratacak. Juson, bu yeni eklemelerin şimdiye kadarki en heyecan verici güncelleme olacağına söz veriyor. Gerçekçi olmak gerekirse çok karışık görünüyor ama bu da eğlencenin bir parçası.

Fall Guys Sezon 3 güncellemesi neler ekledi?

Sezon 3’de 7 yeni seviye, 30’dan fazla görünüm ve henüz ortaya çıkacak daha birçok kutlama sürprizi eklenecek. Mediatonic‘in aslında düşündüğü daha fazla güncelleme var. En ilginçlerinden biri, geliştiricinin önerdiği bir özellik. Bu özellik, “az sayıda yayıncının izleyicileri için özel Fall Guys şovlarına ev sahipliği yapmasına” izin verecek.

Mediatonic: “Gelecek sezonlarda, bunu daha fazla insana sunmayı ve yeni oyun oynama yollarını eklemeyi, potansiyel olarak 40 kişiden daha az olan yolları genişletmeyi umuyoruz.” dedi.

Kulağa ilginç geliyor çünkü oyunun kurulumunu temelden değiştirecek. Bununla birlikte, özel yayınlar için oyuncu sayısını azaltmak, yayın platformlarında görüntüleyenleri çekmenin iyi bir yolu gibi görünüyor.

Fall Guys
Fall Guys 3. Sezon yenilikleri neler? 12

Fall Guys 3. Sezon ne zaman geliyor?

Bu yeni içeriğin keyfini çıkarmak için çok fazla beklemeniz gerekmiyor. Oyunun 3. sezonu 15 Aralık’ta geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy'un yeni oyunu ne zaman çıkıyor?

Next Article
Sakuna: Of Rice and Ruin

Sakuna: Of Rice and Ruin 1.04 yama notları