Fall Guys

Fall Guys, Noel için canlı çekim bir reklam yayımladı

Fall Guys, yapımcı Mediatonic şirketi için oldukça büyük bir başarıydı ve yalnızca PC platformunda on milyondan fazla kopya sattı. Bu yüzden de Mediatonic ekibi, oyuncularına yıl bitmeden bir teşekkür mesajı yayımlamak istedi.

Mediatonic ekibi ve yayıncı kuruluşu Devolver Digital, Noel için ücretsiz içerikleri öylece tanıtmak yerine, sanal dünyayı gerçek dünyaya aktardığı iki dakikalık bir canlı aksiyon Noel reklamı hazırladı ve hazırladıkları reklamda ise tüm oyuncular için ücretsiz içerik olan Noel Baba kostümü tanıtıldı.

Reklam gerçekten izlenilmesi gereken bir yapım. Reklam hayatı boyunca Noel’i dört gözle bekleyen, ancak ‘’Fall Guy’’ içgüdülerini bastıramayan, sürekli belli olmayan bir tacı kapmaya çalışan animasyonlu bir Fall Guy’ı ele alıyor. En sonunda ise karakterimiz mutlu sonuna ulaşıyor.

Fall Guys Noel

Fall Guys Noel Baba kostümü ne zamana kadar alınabilir?

Ücretsiz Noel Baba kostümü 25 Aralık’a kadar mağazadan ücretsiz olarak alınabilir. Oyunun 3. sezonu kısa süre önce bir kış teması, 7 yeni seviye ve bir dizi yeni özellikle piyasaya sürülmüştü.

Fall Guys 3. Sezon yenilikleri hakkında yaptığımız içeriğe de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Alien: Isolation şimdi ücretsiz

Next Article
Stardew Valley

Stardew Valley 1.5 güncellemesi yayımlandı