Fall Guys

Fall Guys’a gelecek üç Doom Eternal kostümünden ilki açıklandı

Mediatonic, Fall Guys: Ultimate Knockout için yakın zamanda gelecek olan Doom Eternal kostümlerinden ilkinin bir önizlemesini yayımladı. Geliştirici, ilk olarak Doom Eternal bağını Twitter’da yayımladı ve burada kostümün ortaya çıkacağı canlı yayınını da duyurdu. Ancak yayın daha sonra teknik zorluklar nedeniyle ertelendi, geliştirici bunun yerine telafi etmek için üç Doom Eternal kostümünden ilkini paylaştı.

Doom Eternal Fall Guys
Fall Guys'a gelecek üç Doom Eternal kostümünden ilki açıklandı 12

Fall Guys’a gelecek ilk Doom Eternal kostümü hangi karakter?

Fall Guys’a gelecek ilk Doom Eternal kostümü; boynuzları, sibernetik bir lazer kolu ve mekanik bacaklarla tamamlanan Tyrant’a dayanıyor. Kalan iki Doom temalı kostümü de görüntülendi. Biri ikonik Doomguy gibi görünüyor, diğeri ise Cacodemon gibi görünüyor. Oyun içi mağazadan satın alınabilecekleri beklenmesine rağmen, kostümlerin çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Mediatonic geçen yıl Ninja, MrBeast, AimLab ve G2 Esports için özel kostümler çıkarmıştı. Dört kuruluş daha önce Birleşik Krallık merkezli organizasyon Special Effect’e bağışlanan 1 milyon ABD doları tutarındaki birleşik teklifiyle bir hayır kurumu bağış toplama etkinliği kazanmıştı.

Devam eden Fall Guys sezonu ayrıca Noel Baba, Snowman, Krampus, The Nutcracker’dan bir dansçı, penguenler ve daha fazlası dahil olmak üzere 30’dan fazla tatil temalı kostüm tanıttı. Oyuna yedi yepyeni seviye de eklendi.

Crytek’in sonraki oyunu muhtemelen FPS Sandbox olacak adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Crytek

Crytek'in sonraki oyunu muhtemelen FPS Sandbox olacak

Next Article

Oyun denince bugün – 7 Ocak 2021