Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas, 7 yıllık geliştirmenin ardından yayımlandı

Fallout hayranları tarafından yapılan kapsamlı bir mod olan New Vegas, duyurulmasından 3 yıl sonra nihayet yayımlandı ve oyuncuların Portland, Oregon çevresindeki çorak araziyi keşfetmelerine izin veriyor.

New: Vegas: The Frontier, Nexus Mods sayfasındaki açıklamaya göre, yedi yıllık bir dönem boyunca düzinelerce topluluk üyesinden oluşan tutkulu bir grup tarafından oluşturulan oyun boyutunda yeni bir değişiklik olarak tanımlanıyor.

Fallout: New Vegas

Büyük genişletme; New California Republic, The Northern Legion ve Crusaders of Steel için her biri 15 saatin üzerinde oynanış ve on binlerce yeni sesli diyalog satırı içeren üç yeni ana görev hattını içeriyor.

Fallout: New Vegas’ın kurulumu zor mu?

Modda ayrıca 60’tan fazla yan görevin yanı sıra yeni öğeler, yeni silahlar, kar ve sis içeren kapsamlı bir hava durumu sistemi var. Geliştiricilerin en çok gurur duyduğu şey ise derinlemesine bir araç sistemi getirmeleri.

Modun kurulumu oldukça kapsamlı bir süreç ve dört ana Fallout: New Vegas DLC paketinin tamamının kurulmasını gerektirir, ayrıca gerekli olan diğer modların bir listesi ve hataları önlemek için kaçınılması gerekenler modları da içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Hitman

Hitman 3'ü PC'de oynayacakların Hitman 2 seviyelerini yeniden satın alması gerekecek

Next Article
Path of Exile

Path of Exile en yüksek oyuncu sayısına ulaştı