Fortnite

Fortnite’a yeni Green Arrow kostümü geliyor

Epic Games, battle royale oyunu olan Fortnite için 31 Aralık’ta gelecek olan Green Arrow karakteri kostümünü resmi olarak duyurdu.

DC Evreni okçusunun özel kostümü resmi olarak Twitter’da açıklandı ve 31 Aralık itibariyle oyuncuların kullanımına sunulacak. Kostüm, oyunun ocak ayında gelecek Tayfa Paketi’nin bir parçası olacak.

Fortnite Green Arrow

Fortnite Tayfa Paketi ne kadar olacak?

Fortnite Tayfa Paketi, oyunculara ayda 1000 V-Papel’e erişimin yanı sıra özel kostümler ve ögeler sağlayan 11,99 dolar tutarında yinelenen aylık bir abonelik sistemi. 

Şimdi kaydolan oyuncular, aralık ayının orijinal Galaxia kostümüne ve ocak ayının Green Arrow kostümüne erişim kazanacak. Tayfa Paketi’ni satın alanlar ayrıca Bölüm 2 Sezon 5 Savaş Bileti’ne anında erişim elde edecekler. 

Yeni gelecek Green Arrow kostümünün oyun içi görünümü, bu yılın başlarında sekizinci ve son sezonunu tamamlayan popüler Arrow TV dizisinin başrolü Stephen Amell’den esinlenilerek oluşturuldu.

Green Arrow kostümü ilk olarak geçen hafta veri madencileri tarafından sızdırıldı. Sızıntı yapan kişiler ayrıca Marvel’s Black Panther, Captain Marvel ve Taskmaster için kostümlere ilk bakışları paylaştı. O zamandan beri üç kostüm de resmi olarak duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Tropico 5 şimdi ücretsiz

Next Article
Halo Infinite

343 Industries, Halo Infinite'in hak edilen şekilde olacağını söylüyor