Operasyon: Kar-maşa

Fortnite’da Kar-maşa Operasyonu başladı

Epic Games, yılın en son etkinliğini Fortnite: Battle Royale’de başlattı. Operasyon: Kar-maşa, adından da tahmin edebileceğiniz gibi kış temalı bir etkinlik. Operasyon: Kar-maşa, 5 Ocak’a kadar tüm oyuncuların katılması ve kazanması için yeni etkinlikler ve ücretsiz ödüller ile bizlerle birlikte olacak.

Kar-maşa Operasyonu etkinliğinde buz gibi görevler, muhteşem ödüller var

Etkinlik süresince Kardan Komando’nun vermiş olduğu görevleri tamamlamanız durumunda silah kaplamaları, planörler, sırt çantası süsü ve buz küreleri kazması gibi çeşitli ödüller kazanabileceksiniz. Tüm bunların yanı sıra, yeni eklenen ve geri dönen sınırlı süreli modların bir karışımı olacak. Şok Dalgası, oyuncuların birbirlerine çarpmaya çalıştıkları ve ekstra hasar veren yeni bir moddur. Tıpkı sumo dövüşü yarışmaları gibi. Bunun dışında Zafer Göklerdedir modu da etkinlik boyunca bizlerle birlikte olacak.

Kar-maşa Operasyonu

Kar-maşa Operasyonu, eskiden var olan ve yeni eklenmiş olan kış temalı yılbaşı kıyafetlerini de içerik mağazasından satın alabilmemizi sağlayacak. Masal Şarkısı adlı Fortnite ifadesi de 5 Ocak’a kadar içerik mağazasında ücretsiz olarak sunulacak. İfadeyi önceden satın almış oyunculara harcamış oldukları V-Papel miktarı iade edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Among Us

Among Us artık Epic Games Store'da mevcut

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 1.05 yama notları