Genshin Impact

Genshin Impact 1.2 fragmanı yayımlandı

Genshin Impact, Zelda: Breath of the Wild’e benzeyen formülü ve ücretsiz oynayışıyla hatrı sayılır derecede büyük bir takipçi kitlesini kendine çekti ve yeni gelecek olan 1.2 sürümü ile daha da büyüyor.

En son güncelleme, tehlikeli düşmanlar ve aşırı soğukla ​​dolu Dragonspire adlı yeni bir dağ bölgesi ekleyecek. Dağın, hiç erimeyen ve gittikçe daha fazla kar biriktirdiği söyleniyor. Fragmanda kahramanların bazıları Yetilere benzeyen güçlü buz canavarlarıyla karşı karşıya geldiklerini görüyoruz.

Adsiz tasarim 2020 12 14T151429.408-oyun-denince

Dağ, Mondstadt’ın güney kesiminde yer alıyor ve bu soğuk kanyona girdiğinizde, dağın sonunda, kendisine doğal olarak bağlı gibi görünen, titreşimli kürelerle dolu bir mağara bulabilirsiniz.

Genshin Impact’e gelen yeni karakterler neler?

Güncellemede iki yeni karakter tanıtıldı. Albedo ve Ganyu. İlk karakter olan Albedo, kılıç saldırılarına dayanıyor ve düşmanları uçurmak için güçlü bir etki alanı saldırısına sahiptir, İkinci karakter Ganyu ise güçlü ve aldatıcı bir sihir kullanıcısıdır.

Ayrıca bölgeye uygun yeni silahlar ve yeni hikâye görevleri de var. Bu nedenle ara verdiyseniz geri dönmenin tam zamanı. Genshin Impact şu anda PC, Android, iOS ve PS4’te ücretsiz olarak sunuluyor ve gelecek dönemlerde Nintendo Switch ve PS5 sürümleri gelecek.

Genshin Impact, günlük bazda neredeyse diğer tüm mobil oyunlardan daha fazla para kazanıyor ve PUBG Mobile ve Pokemon Go’yu da geride bırakıyor. Aynı zamanda Çinli bir geliştiriciden gelen en başarılı oyunlardan birisi ve devam eden içerik güncellemeleri, oyuncuların aylarca veya yıllarca ilgisini çekmeye devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Star Wars

Star Wars: Rogue Squadron filmi bir oyun uyarlaması olmayacak

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 performans sorunlarından dolayı iade yapıyor