Genshin Impact

Genshin Impact’e ilk harita güncellemesi geliyor

Genshin Impact, eylül ayındaki lansmanından bu yana oyunun haritasını ilk kez genişleten bir güncelleme alacak. Geliştirici MiHoYo’dan gelen haberler, 1.2 güncellemesinin The Chalk Prince and the Dragon olarak adlandırılacağını ve 23 Aralık’ta piyasaya çıkacağını doğruluyor.

Güncelleme, oyuncuları Mondstadt’ın güneyindeki donmuş bir dağ silsilesi olan Dragonspine’a götürecek. Fragman, hikâyenin zirvedeki sert hava koşullarından sorumlu olabilecek ejderha Dirun’un içereceğini öne sürüyor.

Adsiz tasarim 2020 12 14T183541.452-oyun-denince
Genshin Impact'e ilk harita güncellemesi geliyor 12

Dağ tüm yıl boyunca karla kaplıdır ve bu aşırı soğuk hava ise oyuncuların, savaş ve keşif sırasında onları etkileyecek çubuk şeklinde yeni bir soğukluk barına göz kulak olmasını söylemesini gerektirecektir.

Genshin Impact’a yeni gelecek beş yıldızlı karakterler kimler?

Oyuncular ayrıca 1.2 sürümünde Albedo ve Ganyu’da iki yeni beş yıldızlı karakteri ele geçirme şansına sahip olacaklar. Albedo, kılıç kullanan genç bir simyacı olarak tanımlanırken Ganyu ise yarı insan, yarı becerikli bir okçudur.

Güncellemenin ayrıntıları şu anda bize çok az bilgi veriyor, ancak MiHoYo oyuna benzersiz yaratıklar, kayıp bir antik uygarlık, bol yeni malzemeler, nadir eserler ve birden fazla 4 yıldızlı silah için tarifler getireceğini doğruladı.

Genshin Impact, lansmanından bu yana 17 milyondan daha fazla indirme aldı ve eylül ayı sürümünden bu yana 400 milyon doların üzerinde hasılat yaptı. Geliştiriciler daha önce, içerik güncellemelerini lansmandan Şubat 2021’e kadar altı haftada bir yayımlamayı planladıklarını belirtmişlerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Steam

Steam, Cyberpunk 2077'nin yardımıyla eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdı

Next Article
BBL E-Sports

BBL Esports, VALORANT Türkiye Şampiyonu oldu