GhostWire Tokyo

GhostWire Tokyo ne zaman çıkacak?

GhostWire Tokyo ve Project Athia dahil olmak üzere yaklaşan birkaç PS5 oyunundan yeni sürüm pencereleri yayımlandı. Sony, duyuruları CES 2021’in ilk gününde yani bugün erken saatlerde (12 Ocak) yaptı. Şirketin vitrinde herhangi bir yeni oyun veya oyun duyurusu yer almasa da, PS5 videosu yaklaşan lansman tarihlerinden kısa bir bahsetti.

GhostWire Tokyo

Ghostwire Tokyo ne zaman çıkacak?

PS5 videosunun 10:39 civarında bir çerçeve, oyunun Ekim 2021’de piyasaya çıkacağını ortaya çıkardı, ancak kesin bir tarih açıklanmadı.

Videoda belirtilen diğer oyunlar arasında Capcom‘un gizemli bilim kurgu başlığı Pragmata, başlangıçta 2023’e geri itilen 2022 sürümü için duyuruldu. Öte yandan, Square Enix’in Athia projesine Ocak 2022’de bir çıkış penceresi verildi. Athia projesi daha önce sadece PS5 için geliştirilme aşamasında olarak tanımlanmıştı.

Bethesda tarafından geliştirilen GhostWire Tokyo, yakında çıkacak olan birinci şahıs aksiyon macera oyunudur. Oyun, diğer konsollarda yayımlanmadan önce bir yıl boyunca PS5’e özel olacak. Bethesda’nın Microsoft tarafından devam eden satın almasına rağmen stüdyo, açıklanan tüm PlayStation oyunlarını onurlandıracağını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
GatorCheats

Riot Games ve Bungie, GatorCheats'e ortak dava açtı

Next Article
Lucasfilm Games

Star Wars oyunları artık Lucasfilm Games başlığı altında gösterilecek