God of War

God of War çizgi romanı “Fallen God” mart ayında geliyor

Dark Horse Comics, Fallen God adlı God Of War çizgi roman serisinin ilk bölümünün 10 Mart’ta çıkıcağını duyurdu. Çizgi roman, Kratos’un Zeus’u öldürmesinin ardından yani 3. oyunun olaylarından hemen sonra geçecek.

God of War

Çizgi roman, Kratos’un Norveç yolculuğunda içsel benliğiyle savaşan Yunan tanrılarını öldürdükten sonra Yunanistan’dan kaçışını anlatacak. Çizgi roman şu şekilde tanımlanıyor: “Kratos, fethedilemez olduğu kanıtlanan tek düşmana, kendisine karşı öfkeleniyor. Ancak kendine karşı bir savaş kazanılamaz ve bu da yalnızca deliliği davet eder.”

God of War çizgi roman serisi kaç sayı olacak?

Çizgi roman serisi için kaç sayının çıkacağı şu anda belli değil. Fallen God #1’in başlangıçta geçen yıl haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi.

Santa Monica Studios şu anda, beğeni toplayan 2018 yeniden başlatmasının uzun zamandır beklenen devamı olan Ragnarok üzerinde çalışıyor. Oyun ilk olarak eylül ayında PS5 konsolunun tanıtım lansmanında duyuruldu. Oyun hakkında çok az şey biliniyor, ancak bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

2018 yılında piyasaya sürülen God Of War şu anda PS5’te 1080p’de 60 FPS’de oynanabiliyor. Oyun ayrıca PS4 ve PS5 arasında güvenli dosya aktarımlarını da destekliyor. Santa Monica Studios, 2015 yılında PS4’te piyasaya sürülen God Of War III Remastered için de aynı şeyi doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Oyun denince bugün – 4 Ocak 2021

Next Article
Epic Games

Epic Games, devasa bir alışveriş merkezi satın aldı