Prison Architect

Prison Architect, cumartesi gününe kadar GOG’da ücretsiz

Prison Architect kendi kişisel hapishanenizi inşa ettiğiniz ve işlettiğiniz bir simulasyon oyunudur. Henüz denemediyseniz GOG 2020 kış indirimlerinde oyuna bir kuruş bile harcamadan deneme fırsatına erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken GOG sitesinde hesabınızı oluşturup Prison Architect’i almak.

GOG Prison Architect

GOG kış indirimlerinde Prison Architect’in dışında neler var?

Oyun 19 Aralık tarihine kadar ücretsiz şekilde kalmaya devam edecek, ancak GOG kış indirimleri 4 Ocak’a kadar devam edecek ve yeni ile eski oyunlar için ciddi anlamda büyük fırsatlar sunuyorlar. ’’New Things’’ sekmesinde yüzde 50 indirimli Control ve The Outer Worlds; yüzde 33 indirimli Wasteland 3, yüzde 40 indirimli Disco Elysium, yüzde 30 indirimli Iron Harvest ve yüzde 20 indirimli Serious Sam 4 Deluxe Edition bulabilirsiniz.

Ayrıca GOG 2019’un başlarında Çin Başkanı Xi Jinping’in oyun içi küçük bir hareketinin ardından Steam’den kaldırılan oyun Devotion’u 18 Aralık’ta tekrar mağazalarda yayımlayacaklarını duyurdu. Ancak bu karar çok hızlı bir biçimde tersine dönerek GOG, oyunu oyunculardan gelen büyük tepkilerden dolayı mağazalarında yayımlamayacaklarını duyurdu ve herhangi bir başka detayda vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Death Stranding

Death Stranding, Cyberpunk 2077 güncellemesi alıyor

Next Article
Call of Duty

Call of Duty: Warzone’da görünmezlik hatası