Gotham Knights

Gotham Knights yeni bir dövüş sistemiyle geliyor

Warner Bros. Games, tamamen yeniden tasarlanmış savaş sistemine sahip olacak, bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek Gotham Knights hakkında yeni ayrıntılar açıkladı.

Oyunun baş yapımcısı Fleur Marty ve kreatif direktörü Patrick Redding, gerçekleştirilen bir röportajda yakın bir zamanda çıkacak süper kahraman oyunu hakkında daha fazla bilgi paylaştı. İkili, ekibinin kooperatif olarak iyi çalışması için savaş sistemini tamamen yeniden tasarladığını açıkladı.

Gotham Knights

Marty, oyuncuların stüdyonun Arkham serisinden farklı bir oynanış beklemesi gerektiğini belirtirken, dövüş unsurlarının hâlâ mevcut olacağını belirtti. Marty: “Batman Arkham oynayan oyuncular, bu oyunda yabancılık çekmeyecekler fakat birçok yönden çok farkları da bulunduğunu unutmamak gerekiyor.” diye açıkladı.

Yeni dövüş sistemi, süper kahraman ikilisini hayata geçirmek için özel olarak tasarlandı, ancak oyun aynı zamanda tek oyunculu bir deneyim olarak da oynanabilir.

Gotham Knights hikâye ilerlemesi

Marty ayrıca, hangi oyuncunun seçtiğinden bağımsız olarak, seviye ilerlemesinin oyunun oynanabilir dört karakteri arasında paylaşılacağını açıkladı. Marty: “Oyunun hikâyesinin mevcut olan karakterler arasında bölüştürülmesi sebebiyle, başka bir kahramana geçiş yapmak isterseniz onlara sıfırdan seviye kasmak zorunda kalmayacaksınız.” dedi.

“Batman ailesinin diğer üyeleri her zaman bir şekilde arka planda bulundukları için, siz dünyada suçla savaşırken veya gizemi çözerken, onlar hareketsiz kalmıyorlar. Bu yüzden, onların da ilerliyor ve güçleniyor olması mantıklı.” diye devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Apex Legends

Apex Legends geliştiricisi yeni bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir

Next Article
Among Us

Among Us, 2020 yılının en çok indirilen mobil oyunu oldu