Granblue Fantasy

Granblue Fantasy: Relink ne zaman?

Cygames, RPG türündeki Granblue Fantasy: Relink’e yeni bir açıklama getirdi ve oyunun artık PlayStation 5’in yanı sıra PlayStation 4’te de yayımlanacağını duyurdu. Yayıncı, Granblue Fantasy Fes 2020’de çıkacak oyunu için yeni bir sürüm penceresi ve platformu duyurdu.

Ayrıca Cygames, 23 dakikalık ağır bir oynanış videosu da göstererek oyunun nasıl geliştiğini ve 2022’de piyasaya çıktığında oyuncuların bu başlıklardan neler bekleyebileceklerini ortaya koydu.

Adsiz tasarim 2020 12 14T214722.570-oyun-denince
Granblue Fantasy: Relink ne zaman? 12

Granblue Fantasy: Relink’in duraksamalı geliştirme süreci sona erdi mi?

Oyun şimdiye kadar iyi ya da kötü bir yolculuğa çıktı. Ancak yayıncı, oyunun piyasaya sürülme planlarını sürdürürken, karalı ve sorunlu bir geliştirme geçmişi nihayet geçmişte kaldı gibi görünüyor.

Cygames, Granblue Fantasy: Relink’in bugüne kadar geldiği yolculuğu özetlemek konusunda pek de çekingen değildi. Aşağıdaki video aynı zamanda şimdiye kadar hem İngilizce hem de Japonca olarak, duraklı bir prodüksiyon turunu gösteriyor.

Şubat 2019’da Cygames, daha önce başlığa eklenen geliştiricinin Bayonetta ve Scalebound stüdyosu Platinum Games dışında hiçbirinin projeden kaldırılmadığını duyurdu.

Bunun yerine, Cygames oyunun geliştirilmesinden sorumluydu ve bu da gelişimsel değişiklikten bu yana oyuna ilk düzgün bakışımız oldu. Bu yıl, Covid-19 salgınıyla ilgili devam eden sorunlar oyundaki ilerlemeyi daha da kesintiye uğrattı, ancak işler nihayet yoluna giriyor gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
BBL E-Sports

BBL Esports, VALORANT Türkiye Şampiyonu oldu

Next Article
Need For Speed

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered'a ilk yama geldi