Halo Infinite

Halo Infinite aylık olarak güncelleme alacak

Halo Infinite’in geliştiricisi 343 Industries, oyunun ilerleyişiyle ilgili aylık olarak çeşitli konular hakkında güncellemeler paylaşma sözünü verdi. Halo Infinite ne zaman çıkacak? Oyuna dair gelen güncellemeler neleri içerecek? Hadi hep birlikte bakalım.

Halo Infinite Cikis Tarihi Oyun Denince-oyun-denince

Halo Infinite ne zaman çıkacak?

Oyunun aslında Xbox Series X ve Series S ile birlikte 2020 yılında bir lansman başlığı olarak piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Ancak hayranlardan gelen, grafiklerin cansızlığı hakkındaki eleştirilerin ardından 343 Industries, oyunu en iyi şekilde sunmaya çalışacaklarını belirterek 2021’e erteledi. Net bir çıkış tarihi ise maalesef ki hâlâ mevcut değil.

O zamandan beri, oyun hakkında yalnızca parça parça güncellemeler yapıldı. Sonuç olarak, oyunu dört gözle bekleyenler, 343 Industries’in yeni oyun güncellemelerini paylaşmadan geçtiği uzun sürelerle ilgili hayal kırıklığını dile getirdiler.

Halo Infinite Guncelleme Oyun Denince-oyun-denince

Halo Infinite güncellemeleri neleri içerecek?

343 Industries‘in topluluk yöneticisi Brian Jarrard: “12 ay boyunca tam anlamıyla zifiri karanlıkta geçirdiğimiz ve son güncellememizin ise 8 Aralık tarihinde paylaşıldığını düşünürsek, endişelenecek bir neden olduğunu sanmıyorum.” açıklamasında bulundu ve şunları ekledi: “Bununla birlikte, topluluk ile en azından aylık olarak üst düzey güncellemeler paylaşmaya kararlıyız ve bir sonraki güncelleme ise bu hafta çıkacak.”

Jarrard bir sonraki güncelleme için bir tarih onaylamasa da, oyunun korumalı alan kısmında çalışan üyelerin yer alacağını söyledi. Ancak hayranları, güncelleme hakkındaki beklentileri fazla yükseltmemeleri için, dünyanın önde gelen büyük ekran görüntülerini veya tarih duyurusu gibi devasa şeyleri içermeyeceği konusunda uyardı.

Peki siz Halo Infinite’in çok eleştirilen grafikleri ve ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The Lord Of The Rings: Gollum Ertelendi

The Lord Of The Rings: Gollum, 2022 yılına ertelendi

Next Article
EA Full Circle

EA, yeni stüdyosu Full Circle'ı tanıttı