Halo Infinite

Halo Infinite geliştiricileri, Xbox One sürümünün iptal edilmediğini onayladı

Söylentilere rağmen 343 Industries, Halo Infinite’ın, Xbox One’da dahil diğer platformlarıyla birlikte yayımlanmaya hazır olduğunu doğruladı. Bu yılın mart ayından bu yana projede çalışan Halo Infinite’ın Sanat Yönetmeni Chad Mirshak için yeni bir Linkedin profili keşfedildi. Mirshak profili o olduğunu belirtti.

Halo Infinite

Halo Infinite, Xbox One’da olacak mı?

Bununla birlikte şirket, oyunun Topluluk Yöneticisi John Junyszek’in söylentileri dindirmek için öne çıkmasıyla oyunun Xbox One için iptal edildiğine dair söylentileri çabucak çürüttü. Junyszek, haberin doğru olup olmadığını soran bir tweet’e yanıt olarak “hayır” cevabını verdi.

Stüdyodan bu ayın başlarında yayımlanan büyük bir güncelleme, şimdi Sonbahar 2021 için onaylanan oyunun piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor. Başlangıçta, oyunun Xbox Serisi konsollarının yanında bir lansman başlığı olması amaçlanmıştı ancak bu yılın başlarında oynanış gösterimi üzerindeki kritik tepkilerin ardından ertelendi.

Büyük güncellemede geliştirici, oyunun premium kozmetikler içereceğini ancak ganimet kutuları şeklinde hiçbir şey sunmayacağını doğruladı. Oyuncuların satın aldıkları kozmetik ürünlerden haberdar olmaları gerektiğine inanıyor.

Ayrıca, oyun 2021’in sonlarında Xbox konsollarında ve PC’de yayımlanmadan önce grafikleri açısından hala yapılacak daha çok şey olduğunu da ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Darkest Dungeon şimdi ücretsiz

Next Article
Squadron 42

Squadron 42 yakın zamanda çıkmayacak