Hitman 3

Hitman 3, Stadia’ya özel paylaşılabilir durumlar içerecek

Google Stadia, Hitman 3 ve World of Assassination üçlemesini etkileyecek ve 20 Ocak’ta yayımlanacak önemli bir özelliği duyurdu. Stadia’daki oyuncular, Durum Paylaşımı özelliği sayesinde oyunlarının durumlarını paylaşabilecekler.

Bu, bir resim veya video doğrudan oyundan paylaşıldığında, bir URL ekleme seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. Bu bağlantı, özel durumunuzu tam olarak kopyalayarak diğer oyunculara gönderecektir.

Hitman 3

Hitman 3’e gelecek Durum Paylaşımı özelliği nedir?

Bir oyunun durumu; zorluk seviyesini, görevin hedeflerini ve Ajan 47‘nin silahlarını ve eşyalarını içerir. URL’ye tıklandığında, bir oyuncu belirli öğelerin veya alanların kilidini henüz açmadıysa, bunları senaryoda ne olursa olsun kullanabilir.

Bu özellik tamamen Stadia’ya özgüdür ve etkileşimli bir oyun deneyimi için de birçok fırsat sunuyor. Bu sistemi kullanarak, yayıncıların kişisel seviye durumlarını paylaşmaları veya oyuncuların birbirlerine meydan okumaları mümkündür.

Stadia Ürün Müdürü Catherine Hsaio şöyle açıkladı: “Durum Paylaşımı özelliği, oyuncuların benzersiz bir oyun durumunu – oyunun oynanabilir bir bölümünü – ekran görüntüsüne veya video klibinyle bir bağlantı içinde arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanıyor.

Durum Paylaşımı özelliğini destekleyen her oyunda; oyuncunun mevcut öğeleri, zorluk seviyesi, hedefleri ve daha fazlası gibi farklı oyun içerikleri içeren oyun durumları bulunur. Dolayısıyla, Stadia’da bir fotoğrafı kaydetmek ve bağlantıyı arkadaşlarınızla, izleyicilerle veya takipçilerle paylaşmak kadar kolay.

Capcom Cup, COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle iptal edildi adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Capcom Cup

Capcom Cup, COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle iptal edildi

Next Article
Biomutant Çıkış Tarihi

Biomutant ne zaman çıkacak?